Mikołaj

Kibice Zawiszy Bydgoszcz chcą pomóc synkowi przyjaciela z trybun

Fot. zrzutka.pl/sxxcrr
Piro Shop
Komentarze (1) 2020-01-09

Kibice Zawiszy Bydgoszcz chcą pomóc synkowi przyjaciela z trybun

Kibice Zawiszy Bydgoszcz przekazali na swojej stronie internetowej smutną wiadomość. Synek ich przyjaciela z trybun poważnie zachorował i potrzebuje pomocy. - Jak to życie potrafi być zmienne jeszcze dwa miesiące temu na stronie ZF składaliśmy życzenia i gratulacje naszemu koledze z trybun Marcinowi "Minkowi" ze Świecia z okazji narodzin syna Mikołaja. Wczoraj doszła do naszej redakcji smutna wiadomość synek Mariki i Marcina, Mikołaj zachorował na poważną chorobę siatkówczaka obustronnego. - napisali Zawiszacy.

Wspomniana choroba to rzadki nowotwór złośliwy oczu u dzieci. Jego leczenie będzie kosztować na tyle dużo, że z pewnością przysporzy rodzinie Mikołaja problemów finansowych. Dlatego uruchomiono zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl, w której już biorą udział Zawiszacy, mobilizujący jednocześnie całe swoje środowisko do zaangażowania w akcję. - (...) kolejny raz pokażmy, że hasło ZAWISZACY ZAWSZE RAZEM nie jest dla nas obojętne. - apelują fani bydgoskiego Zawiszy. W jedności kibiców siła!

Więcej informacji o możliwościach pomocy:

https://zrzutka.pl/sxxcrr

https://www.facebook.com/groups/501187220498771/

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
KS Ruch 2020-01-15 16:39:02

Nie tyko Zawisza niech pomaga trzeba zrobić ogólnopolską zbiórkę na dzieciaka, kibic to kibic pomoc się należy. Trzymaj się Mały.