17. kolejka Ekstraklasy. Zapowiedź: Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok

Piro Shop
Komentarze (0) 2019-11-30

Jagiellonia chce znowu wygrywać seryjnie. Raków spróbuje ją powstrzymać.

Piłkarska niedziela z PKO Ekstraklasą rozpocznie się meczem 17. kolejki pomiędzy Rakowem Częstochowa i Jagiellonią Białystok. Drużyna gości w ostatnio w kratkę, raz wygrywając, a raz przegrywając ligowe spotkania. W starciu z beniaminkiem Jaga będzie chciała w końcu wygrać przynajmniej 2 mecze z rzędu. Raków potrzebuje jednak punktów, bo chce gonić górną ósemkę tabeli i na pewno postawi w Bełchatowie twarde warunki.

- Przede wszystkim chcemy zbudować serię zwycięstw, a nie grać w kratkę. Po wygranej z Arką musimy potwierdzić dobrą dyspozycję w meczu wyjazdowym. - mówi przed meczem trener Ireneusz Mamrot. Szkoleniowiec potwierdził zatem, że celem Jagiellonii na ten moment jest przede wszystkim powrót do seryjnego wygrywania, bez którego trudno o dołączenie do ligowej czołówki. Środek tabeli nie jest bowiem szczytem ambicji drużyny z Białegostoku. Beniaminkowi z Częstochowy też jednak marzy się coś więcej niż tylko środek tabeli i to w dolnej jej połówce. Raków chciałby osiągnąć coś więcej i dlatego w niedzielę na pewno będzie zaciekle walczyć o punkty. Szykuje się zacięty i emocjonujący mecz!


Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok, 1 grudnia (niedziela) godz. 12:30 GIEKSA Arena w Bełchatowie, transmisja TV: Canal+Sport

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.