"To My Kibice" nr 11 (218)

"To My Kibice" nr 11 (218) listopad 2019

Fot. To My Kibice
Piro Shop
2019-11-05

8 listopada na rynek wejdzie 218 numer magazynu polskiej sceny kibicowskiej – „To My Kibice!”. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w najnowszym numerze – kliknij tutaj!

Rozszerzenie:

"TO MY KIBICE" NR 11 (218)
LISTOPAD 2019

W NUMERZE:

28 fotoreportaży z następujących meczów:

Łotwa-Polska
Legia Warszawa-Lechia Gdańsk
Lech Poznań-Wisła Kraków
Zagłębie Lubin-Pogoń Szczecin
Wisła Kraków-Piast Gliwice
Legia Warszawa-Lech Poznań
Górnik Zabrze-ŁKS Łódź
Warta Poznań-Miedź Legnica
Elana Toruń-Widzew Łódź
GKS Katowice-Elana Toruń
ROW Rybnik-Ruch Chorzów
Hutnik Kraków-Wisłoka Dębica
Glinik Gorlice-Unia Tarnów
Gryf Słupsk-Pogoń Lębork
Odra Centrum Wodzisław-Odra Wodzisław
Grybovia Grybów-Kolejarz Stróże
Hutnik Huta Czechy-Naprzód Skórzec
Góral Żywiec-Koszarawa Żywiec
Spartak Wielkanoc Gołcza-Kapitol Racławice
Górnik Wałbrzych-Darbor Bolesławice
MKS Polonia Warszawa-GKP Targówek
GKP Targówek-Marymont Warszawa
Cagliari Calcio-Pogoń Szczecin
Widzew Łódź-Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódź
Gryf Słupsk-Górnik Łęczna
Mazovia Mińsk Mazowiecki-Płomień Dębe Wielkie
Anwil Włocławek-Stal Ostrów Wlkp.

Pierwszy raz w historii magazynu Czytelnicy znajdą konkretne podsumowania sezonu 2019 napisane przez przedstawicieli ekip żużlowych. Zebraliśmy podsumowania wszystkich ekip udzielających się na żużlu, czego jeszcze w historii „TMK” nie było. Jest co czytać.
W artykule „Górnik Wałbrzych nigdy nie zginie” przedstawiliśmy problem kiboli z Dolnego Śląska, z którym zmagają się od początku tego sezonu. Powrót na stary stadion wcale nie oznaczał powrotu do świetności wałbrzyskiego klubu.
Swoją grupę na łamach „TMK” przedstawili fanatycy poznańskiego Lecha Fyrtel Północ. 5-lecie działalności połączonych sekcji Kolejorza wyciśnięte i streszczone na jednej stronie miesięcznika.
Ciekawy felieton zaserwował w tym wydaniu pisma „Kosa”. Tytuł „Zakaz zakazowi nierówny” zdaje się mówić bardzo wiele, jednakże finalnie i tak wszystko zmierza w kierunku kolejnego pochylenia się nad lipcowym podcięciem ścięgien ruchu kibicowskiego przez kluby.
Rega-Merida Trzebiatów to kolejna z mniejszych ekip, która przedstawiona została szerszemu gronu kiboli w Polsce dzięki naszemu pismu. Ciekawostką tego artykułu jest choćby sam fakt genezy podwójnego człona nazwy klubu, ale dowiecie się z niego również, która z mniejszych ekip w województwie zachodniopomorskim jawnie sprzeciwiła się fan clubowaniu Pogoni Szczecin – i wcale tu nie jest mowa o bohaterach cyklu „Mniejsze ekipy”.
Kilka stron miejsca listopadowego wydania „TMK” poświęciliśmy na rozmowę z „Kołkiem” – autorem książki „Szalone lata 90-te. Od Apatora do Elany”. To dopiero pierwsza część tej serii, zatem autor opowiada nam o pomyśle, inspiracjach, a także dalszych planach związanych z tym wydawnictwem.

Etatowo w numerze stałe pozycje:

- „To i owo na bojowo”
- „To i owo Pacanowo”
- „Old School” – Korona Kielce

84 strony wypełnione od początku do samego końca polską sceną kibicowską. Fotki, historie, wywiady, reportaże, felietony – wszystko to w cenie 8,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).