LOTTO Ekstraklasa

Szczegółowy terminarz początkowych kolejek Ekstraklasy!

Fot. LOTTO Ekstraklasa
Piro Shop
Komentarze (0) 2019-06-11

 

Znane są już dokładne terminy meczów pierwszych kolejek Ekstraklasy w sezonie 2019/2020!

Ekstraklasa S.A. opublikowała już szczegółowy terminarz meczów pierwszych czterech kolejek najwyższej klasy rozgrywkowej w nadchodzącym sezonie 2019/2020. Kolejna edycja rozgrywek, których stawką jest tytuł Mistrza Polski wystartuje w Gdyni. Tam w piątek 19 lipca miejscowa Arka podejmie na własnym stadionie drużynę Jagiellonii Białystok. Zgodnie z ogłoszonymi już kiedyś zmianami, sobotnie oraz niedzielne mecze będą rozgrywane o nowych porach, co widać już w udostępnionym terminarzu pierwszych czterech kolejek. Nieznane są jeszcze dokładne terminy z godzinami meczów następnych kolejek, a to m.in. ze względu na fakt, że ligowa spółka dopuszcza w nich korekty w zależności od wyników polskich zespołów w kwalifikacjach Ligi Europy i Ligi Mistrzów UEFA.

Terminarz pierwszych kolejek Esktraklasy 2019/2020:

Piątek, 19 lipca

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok (18:00)

ŁKS Łódź – Lechia Gdańsk (20:30)

 

Sobota, 20 lipca

Raków Częstochowa – Korona Kielce (15:00)

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (17:30, TVP)

Piast Gliwice – Lech Poznań (20:00)

 

Niedziela, 21 lipca

KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia (15:00)

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (17:30)

 

Poniedziałek, 22 lipca

Wisła Płock – Górnik Zabrze (18:00)

 

2. kolejka 2019/20

 

Piątek, 26 lipca

Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin (18:00)

Lech Poznań – Wisła Płock (20:30, TVP)

 

Sobota, 27 lipca

Śląsk Wrocław – Piast Gliwice (17:30)

Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa (20:00)

 

Niedziela, 28 lipca

Korona Kielce – Legia Warszawa (15:00)

Cracovia – ŁKS Łódź (17:30)

Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (17:30)

 

Poniedziałek, 29 lipca

Pogoń Szczecin – Arka Gdynia (18:00)

 

3. kolejka 2019/20

 

Piątek, 2 sierpnia

Arka Gdynia – Korona Kielce (18:00)

KGHM Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (20:30)

 

Sobota, 3 sierpnia

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (17:30)

ŁKS Łódź – Lech Poznań (20:00)

 

Niedziela, 4 sierpnia

Wisła Płock – Lechia  Gdańsk (15:00)

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (17:30)

Raków Częstochowa – Cracovia (17:30)

 

Poniedziałek, 5 sierpnia

Wisła Kraków – Górnik Zabrze (18:00, TVP)

 

4. kolejka 2019/20

 

Piątek, 9 sierpnia

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa (18:00)

Lech Poznań – Śląsk Wrocław (20:30)

 

Sobota, 10 sierpnia

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków (15:00)

KGHM Zagłębie Lubin – Arka Gdynia (17:30)

ŁKS Łódź – Piast Gliwice (20:00)

 

Niedziela, 11 sierpnia

Cracovia – Korona Kielce (15:00)

Wisła Płock – Legia Warszawa (17:30, TVP)

 

Poniedziałek, 12 sierpnia

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (18:00)

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.