Kibice Zawiszy Bydgoszcz

Kibice Zawiszy Bydgoszcz z efektowną oprawą na trybunach

Fot. zawiszafans.net
Piro Shop
Komentarze (2) 2019-06-02

Zawiszacy dbają o atmosferę na trybunach w klasie okręgowej.

Choć drużyna Zawiszy Bydgoszcz występuje na bardzo niskim poziomie rozgrywkowym, bo w klasie okręgowej, to może ona liczyć na bardzo mocne wsparcie swoich kibiców. Dbają oni o atmosferę na trybunach, prowadząc głośny doping i niejednokrotnie prezentując w swoim sektorze efektowne oprawy. Ostatnio znakomicie zaprezentowali się podczas meczu wyjazdowego ich drużyny z Radzynianką Radzyń Chełmiński.

Już wygląd sektora gości zajmowanego przez fanów Zawiszy zapowiadał, że będzie się działo coś ciekawego. Przyjezdni kibice wywiesili na płocie duży transparent z napisem: "Ile szczęścia może dać jedna chmura...". Później w trakcie spotkania sympatycy zespołu z Bydgoszczy bardzo żywiołowo dopingowali piłkarzy. Potem przyszedł czas na główny punkt tego dopingu czyli oprawa, w której do wspomnianego transparentu dołączyły świece dymne barwach Zawiszy. Kibice użyli sporą ilość tego rodzaju pirotechniki, dzięki czemu zakryli praktycznie cały swój sektor. Po całej prezentacji odpalono jeszcze kilka rac, oczywiście śpiewając przy tym bardzo głośno. Nie ma nudy nawet w klasie okręgowej!

radzynianka-zawisza-2019

Fot. zawiszafans.net

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Śledz 2019-06-03 21:08:29

Dobre sobie, sami kibice spuścili ten klub w pizdu, jak powrócą to znów spuszczą i tak do zaje.... a

Żabol 2019-06-03 19:32:27

Ten zasłużony klub to ma charakter,jeden z nielicznych klubów w Polsce co upadał niejednokrotnie jak nie najwięcej i zawsze powstawał z kolan. Dlatego życze im aby powrócili jak najszybciej do elity a przynajmniej 1 ligi.