Kibice Widzewa

Kibice Widzewa Łódź przedstawili władzom klubu swoje postulaty

Fot. Martyna / widzewtomy.net
Piro Shop
Komentarze (2) 2019-05-13

Portal internetowy Widzewiak.pl poinformował, że w poniedziałek 13 maja przedstawiciele środowiska kibicowskiego spotkali się z władzami Widzewa Łódź. Kibice przekazali członkom Zarządu i Rady Nadzorczej spółki swoje postulaty, których łącznie ogłosili 18. Fani łódzkiego klubu nie mogą zrozumieć, jak doszło do tego, że drużyna nie awansowała do I ligi, mimo wysokiego budżetu. Ich pomysły mają pomóc uniknąć takich sytuacji w przyszłych sezonach.

Czego dokładnie żądają sympatycy Widzewa Łódź? Przede wszystkim audytu klubowej spółki, który byłby przeprowadzony przez wskazaną przez nich firmę. Poza tym kibice chcieliby otrzymać raporty na temat pracy każdego członka zarządu, tak by mogli oni ocenić ich zaangażowanie oraz chcieliby ujrzeć dokumentację z procesu ich rekrutacji. Widzewiacy zadają również władzom klubu ważne pytania odnośnie m.in. kontraktów piłkarzy, struktury organizacyjnej spółki czy inwestycji. Brak awansu do I Ligi w niewątpliwie sprzyjających warunkach wyraźnie rozzłościło kibiców.

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Neutralny 2019-05-14 12:08:07

Bardzo dobrze nauczy was to pokory, tak sie wszędzie napinaliscie jak byliście liderem i co? Widzew taki najlepszy? Pokazał to.. Gratulacje dla GKSu który zamknął wam pyski! 2 liga 2 liga rts!!!!

D... 2019-05-14 10:50:17

Poza tym kibice żądają także transferu klubu do jego prawdziwej ojczyzny, czyli na Bliski Wschód, a nadto wprowadzenia kontroli długości pejsów podczas wchodzenia na stadion. Chodzi o to, by na mecze nie mogli dostać się nieobrzezani czy inni heretycy. Dodatkowo kibice żądają też realizacji amerykańskiej ustawy 447, bo dzięki temu wzrośnie zamożność społeczność stanowiącej naturalne zaplecze klubu. Szalom! :-p