Kibice Piasta Gliwice

Piast Gliwice nowym liderem Ekstraklasy!

Fot. Facebook PiastGliwice.eu
Piro Shop
Komentarze (3) 2019-05-12

Piast pokonał Jagiellonię i objął pozycję lidera, korzystając z potknięcia Legii!

Mecz Piasta Gliwice z Jagiellonią Białystok miało dla obu drużyn duże znaczenie. Gospodarze wspomnianego spotkania wciąż walczą przecież o tytuł Mistrzów Polski, a goście chcą uratować nieudany sezon, awansując do europejskich pucharów z 4. miejsca w tabeli. Do swojego celu przybliżyli się ci pierwsi, zwyciężając po dramatycznej końcówce. Jagiellonia dwa razu uderzała bowiem z rzutu karnego, trafiając jednak do siatki tylko raz, kiedy doprowadziła do remisu tuż przed końcem podstawowego czasu gry. Natomiast w doliczonej minucie bramkę na wagę zwycięstwa zdobyli Gliwiczanie. Emocji nie brakowało!

W takim meczu nie mogło zabraknąć oczywiście dobrego dopingu z trybun. Kibice Piasta wypełnili niemal cały stadion, a na sektorze gości pojawiła się również grupa fanów Jagiellonii. Sympatycy ekipy gospodarzy w trakcie swojego dopingu wykorzystali kilkanaście flag w klubowych barwach. Ich śpiew był bardzo głośny. Widać, że marzy im się tytuł mistrzowski i po tym meczu mogą być zadowoleni, bo po remisie Legii Warszawa z Pogonią Szczecin ich ukochany zespół jest go najbliżej!

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
D... 2019-05-13 15:29:08

Jeśli dobrze liczę, to gdyby punkty - jak w latach poprzednich - przed rundą finałową dzielono na pół, to Piast już by miał majstra zapewnionego. Fajnie grają i bardzo skutecznie punktują. Tylko czy na pewno wszyscy zawodnicy mają ten sam cel? Dwa ewidentne karne w ostatnich sekundach meczu z Jagą nakazują zastanowić się, czy nie była to aby próba celowego sabotażu wyniku? Bo który normalny, odpowiedzialny gracz robi coś takiego w meczu o taką stawkę? Oby w pozostałych dwóch meczach sytuacje, z tym samym grajkiem, nie powtórzyły się ponownie, bo nie zawsze bramkarz da radę... ;-p

Zygfryd 2019-05-12 20:35:24

Oby tak do końca, bo wiele bliżej mi do Piasta niż Legii.

Pitbull 2019-05-12 20:04:41

CAŁE ŻYCIE PIAST GLIWICE