Kibice reprezentacji Polski

Od 9 maja rusza sprzedaż biletów na mecz Polska - Izrael

Fot. Lukasz Szelag/REPORTER/East News
Piro Shop
Komentarze (2) 2019-05-07

Lada dzień rusza sprzedaż biletów na kolejny mecz Polaków w Eliminacjach ME 2020.

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że w czwartek 9 maja zostanie uruchomiona sprzedaż biletów na kolejne spotkanie polskiej reprezentacji w Eliminacjach Mistrzostw Europy pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka. Za miesiąc 10 czerwca na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie Polacy podejmą mocną kadrę Izraelczyków, którzy są jednym z ich głównych rywali do awansu na turniej finałowy. Biało-Czerwoni będą potrzebowali mocnego wsparcia kibiców z trybun!

Odstraszać mogą jedynie ceny biletów, które wciąż są wysokie. Według informacji opublikowanych przez PZPN najtańsze wejściówki będą kosztować 80 zł, a najdroższe aż 180 zł. Ceny jak zawsze będą zależne od tego, jakie miejsce na trybunach zdecydują się zająć kibice. Miejsca za bramkami będą tańsze, zaś te wzdłuż boiska droższe. Pomimo wygórowanych kosztów biletów miejmy nadzieję, że kibice zapełnią cały PGE Narodowy i swoim cudownym dopingiem pomogą Polakom zwyciężyć i dopisać do swojego dorobku w tabeli 3 punkty. Z pewnością chcemy tego wszyscy!

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
norm 2019-05-10 14:13:11

zakaz wnoszenia barw narodowych i oprawa przepraszająca Izrael za holokaust w bufetach wszystko koszerne pan P.Duda na kolanach przeprosi za wszystko co my im zrobiliśmy i odda im 300 miliardów a władza zaprosi wojsko Izraelskie do budowania baz