Widzew - Ruch

Widzew przełamał się w meczu przyjaźni z Ruchem. Prawdziwe święto na trybunach!

Fot. Wojtek / widzewtomy.net
Piro Shop
Komentarze (6) 2019-05-05

Prawdziwe święto na trybunach podczas meczu przyjaźni Widzewa Łódź z Ruchem Chorzów.

Kibice Widzewa Łódź wreszcie mogą odetchnąć z ulgą. Rywalizacja w II Lidze wkracza w decydującą fazę, a ich drużyna w końcu, po serii dziesięciu remisów ligowych z rzędu, przełamała się i pewnie pokonała u siebie Ruch Chorzów 3:0 wracając na pozycję wicelidera. Był to tzw. mecz przyjaźni, który dla kibiców zarówno Widzewa , jak i Ruchu był prawdziwym świętem na trybunach!

Wrażenie od strony kibicowskiej zrobiła przede wszystkim oprawa, która w swoim przesłaniu podkreślała właśnie przyjaźń łączącą fanów obu klubów. Wielki transparent zawieszony na płocie przez kibiców głosił hasło: "Jesteśmy jedną drużyną", a wielka sektorówka przedstawiała piękny obrazek kibiców z podpisem: "Widzew & Ruch". Kibice do oprawy odpalili również pirotechnikę, dzięki której była ona jeszcze bardziej efektowna. Atmosfera podczas meczu nie zawiodła. Obie grupy kibicowskie mocno dopingowały piłkarzy. W górę co chwilę unosił się szaliki, a śpiew był naprawdę doniosły. Po raz kolejny świetnie zaprezentowały się także "Niebieskie Bajtle".

widzew-ruch-2019-2

Fot. Wojtek / widzewtomy.net

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
do szczupak 2019-05-06 14:58:57

lec płakac do mamusi każdy wie w PL że jestescie T60 PN60 trójca60

Fanatyk Legii Warszawa 2019-05-06 14:53:58

Dla podnoszenia jakości na trybunach (duże miasta i duże grupy kibicowskie ) jak i aspektu sportowego powinny awansować do 1 ligi Radomiak Elana i Widzew . Jeśli awansują 1 liga będzie bardzo ciekawa w przyszłym sezonie.Tylko Fanatycy są coś warci - Pozdro dla normalnych.

super 2019-05-06 09:04:28

coś pięknego!