Widzew Łódź zwolnił trenera Radosława Mroczkowskiego!

Fot. Marcin Bryja / widzew.com
Piro Shop
Komentarze (2) 2019-04-07

Niespodziewane zwolnienie Mroczkowskiego z Widzewa!

Takiej informacji w niedzielny wieczór nie spodziewał się usłyszeć chyba żaden z kibiców Widzewa Łódź. Z klubu dość niespodziewanie zwolniony został trener Radosław Mroczkowski, który z niezłym skutkiem prowadził zespół z Łodzi od końcówki poprzedniego sezonu. Środowisko kibicowskie Widzewiaków jest podzielone co do kwestii czy taki ruch władz klubu jest rzeczywiście słuszny.

Powodem zwolnienia trenera Mroczkowskiego były niezadowalające wyniki zespołu w ostatnich tygodniach. Sporo remisów sprawiło, że drużyna Widzewa straciła masę punktów i choć wcześniej pod wodzą zwolnionego już szkoleniowca bardzo pewnie kroczyła po awans do 1. Ligi, to teraz będzie musiała do końca sezonu zaciekle walczyć z zespołami z czołówki tabeli. Biorąc pod uwagę ostatnie 11 spotkań Widzew zdobył w nich zaledwie 11 punktów. Spowodowało to wzrost niezadowolenia zarówno wśród kibiców jak i władz klubu, co doprowadziło właśnie do zwolnienia trenera. Póki co nie wiadomo kto zastąpi Mroczkowskiego na tym stanowisku. Czy pod koniec sezonu karuzela trenerska rozkręci się nie tylko w Ekstraklasie?

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
RTS! 2019-04-11 08:59:28

Jakie niespodziewanie? Że poleci już było wiadomo od meczu w Rzeszowie. A że drużyna może zaprzepaścić awans, to reakcja zarządu jak najbardziej prawidłowa, trochę spóźniona.

Miccado 2019-04-08 17:07:40

Cześć i chwała bohaterom bo gorszego złomiarza nie widziałem A co mieli trzymać Dziada za brak wyników skład mają na 1 ligę a grają na srodek tabeli