Widzew Łódź zwolnił trenera Radosława Mroczkowskiego!

Fot. Marcin Bryja / widzew.com
Piro Shop
Komentarze (3) 2019-04-07

Niespodziewane zwolnienie Mroczkowskiego z Widzewa!

Takiej informacji w niedzielny wieczór nie spodziewał się usłyszeć chyba żaden z kibiców Widzewa Łódź. Z klubu dość niespodziewanie zwolniony został trener Radosław Mroczkowski, który z niezłym skutkiem prowadził zespół z Łodzi od końcówki poprzedniego sezonu. Środowisko kibicowskie Widzewiaków jest podzielone co do kwestii czy taki ruch władz klubu jest rzeczywiście słuszny.

Powodem zwolnienia trenera Mroczkowskiego były niezadowalające wyniki zespołu w ostatnich tygodniach. Sporo remisów sprawiło, że drużyna Widzewa straciła masę punktów i choć wcześniej pod wodzą zwolnionego już szkoleniowca bardzo pewnie kroczyła po awans do 1. Ligi, to teraz będzie musiała do końca sezonu zaciekle walczyć z zespołami z czołówki tabeli. Biorąc pod uwagę ostatnie 11 spotkań Widzew zdobył w nich zaledwie 11 punktów. Spowodowało to wzrost niezadowolenia zarówno wśród kibiców jak i władz klubu, co doprowadziło właśnie do zwolnienia trenera. Póki co nie wiadomo kto zastąpi Mroczkowskiego na tym stanowisku. Czy pod koniec sezonu karuzela trenerska rozkręci się nie tylko w Ekstraklasie?

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
merly 2019-05-02 20:43:56

Jestem tu, aby poświadczyć, co ten wielki rzucający zaklęcie zrobił dla mnie. Nigdy nie wierzę w rzucanie zaklęć, dopóki nie miałem ochoty tego spróbować. Ja i mój mąż mieliśmy wiele problemów z życiem razem, on nie zawsze będzie mnie uszczęśliwiał, ponieważ zakochał się w innej kobiecie poza naszym małżeństwem Starałem się, żeby mój mąż opuścił tę kobietę, ale im więcej z nim rozmawiam Im bardziej mnie zasmuca, tym moje małżeństwo popadło w rozwód, ponieważ nie zwraca na mnie uwagi. Tak więc z całym tym bólem i niepokojem, postanowiłem skontaktować się z tym rzucającym zaklęcia, aby sprawdzić, czy wszystko może się między mną a mężem wytrenować. ten czar DR PEACE powiedział mi, że mój mąż jest naprawdę w wielkim bałaganie, że był czarującą magią, więc powiedział mi, że zrobi wszystko jak zwykle. kontynuował i rzucił zaklęcie dla mnie, po 3 dniach rzucił zaklęcie na mojego męża, który całkowicie się zmienił, przyszedł przepraszając mnie i mówiąc, jak mnie potraktował, że nie wiedział, co robi, ja i mój mąż wracamy Naprawdę dziękuję DR PEACE za przywrócenie mojego męża do siebie, chcę, żeby wszyscy skontaktowali się z nim dla tych, którzy mają jakiekolwiek problemy w związku z problemami związanymi z małżeństwem i związkami, rozwiąże to dla ciebie. Jego adres e-mail jest tutaj: doctorpeacetemple@gmail.com WhatsApp: +2348059073851 Viber: +2348059073851

RTS! 2019-04-11 08:59:28

Jakie niespodziewanie? Że poleci już było wiadomo od meczu w Rzeszowie. A że drużyna może zaprzepaścić awans, to reakcja zarządu jak najbardziej prawidłowa, trochę spóźniona.

Miccado 2019-04-08 17:07:40

Cześć i chwała bohaterom bo gorszego złomiarza nie widziałem A co mieli trzymać Dziada za brak wyników skład mają na 1 ligę a grają na srodek tabeli