TMK 210

"To My Kibice" nr 3 (210) marzec 2019

Piro Shop
2019-03-04

5 marca ukaże się 210 numer magazynu polskiej sceny kibicowskiej - "To My Kibice!". Zobacz, co znajdziesz w najnowszym wydaniu.

W NUMERZE:

8 fotoreportaży z następujących meczów:

Lechia Gdańsk-Pogoń Szczecin
Arka Gdynia-Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec-Arka Gdynia
Wisła Kraków-Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok-Wisła Płock
Zagłębie Lubin-Miedź Legnica
Legia Warszawa-Cracovia
Lech Poznań-Legia Warszawa

Wywiad numeru to „parę słów” od kibica GKS Jastrzębie – właściciela jednej z najbardziej charakterystycznych flag na polskich stadionach. „Strajkowicz”, bo z nim jest właśnie wywiad, opowiada o ruchu kibicowskim na GKS Jastrzębie na przestrzeni ostatnich 30 lat, nie zapominając oczywiście o czasach aktualnych!
Dla miłośników dawnego stylu kibolskiego idealną częścią najnowszego numeru „TMK” jest rubryka „20 lat temu”. Jak zwykle w niej pokaźna dawka tego, na czym się wielu z nas wychowało – opisów awantur tu bez liku, niczym strzały z broni maszynowej – każdy opis, to wspomnienie mniejszego lub większego dymu. I po takiej lekturze mamy pełną świadomość dalszych słów – te czasy na pewno nie powrócą.
W podsumowaniach rundy jesiennej tym razem dominują wielkie szajki – to już trzecia część wydarzeń z rundy jesiennej pisanych przez ludzi z poszczególnych ekip.

Jak zawsze w numerze stałe pozycje:

- „To i owo na bojowo”
- „To i owo Pacanowo”
- „Sektor Prawa”
- „Old School” – Miedź Legnica

84 strony wypełnione polską sceną kibicowską. Fotki, reportaże, felietony, podsumowania, wspominki – wszystko to w cenie 8,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

to-my-kibice-210