Stadion Widzewa

Kibice Widzewa Łódź z niecierpliwością oczekują otwarcia pubu na stadionie

Piro Shop
Komentarze (1) 2019-01-30

Pub na stadionie wyczekiwany przez Widzewiaków.

Od dłuższego czasu wiadomo już, że na stadionie Widzewa Łódź powstać ma oficjalny pub, w którym kibice będą mogli spędzać swój czas. Nie ukrywają oni, że wręcz z utęsknieniem czekają na jego otwarcie. Z pewnością jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych inwestycji klubu. Prace są już na finiszu, ale ostateczny termin otwarcia pubu dla kibiców oddala się. Ma to związek z kwestiami formalnymi tj. czasem potrzebnym na rozpatrzenie przez Urząd Miasta Łodzi dokumentów w sprawie przyznania koncesji na sprzedaż alkoholu. Dłuższy czas oczekiwania to jednak niewielki problem w porównaniu do zeszłorocznych problemów z powodu niesłownego inwestora. Teraz najemca lokalu działa zdecydowanie bardziej profesjonalnie, dlatego Widzewiacy mogą być spokojni.

W pubie, który decyzją kibiców ma nosić nazwę „Pub & Restauracja W Sercu Łodzi”, wszyscy fani klubu będą mogli skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej, kącika dla dzieci oraz oczywiście telewizorów, na których wspólnie obejrzą mecze Widzewa i nie tylko. Wystrój ma naturalnie nawiązywać do charakteru całego stadionu oraz miasta, o który zadbają m.in. widzewskie pamiątki. W takim miejscu Widzewiacy będą mogli doskonale integrować się ze swoim środowiskiem.  

Fot. widzewtomy.net

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
kułan 2019-02-06 10:50:09

ooo co ja widzę parówy ks9ks mają najwięcej do powiedzenia ciche 60-tki biegaja do zwykłej 60tki nozównik 60z3 kamis zółw czarny zabole jak dalsza współpraca z panem azją z zabrze konfiorki ks9ks homerek dalej całuje achmeda zapewne kaniole i z brzęczkiem siedzą u szyndela i skalara na kawce popróta gejt banda noga z pazdziorem na saniach smiga pazur z ciawą oskarem maluja paznokcie wy konfiorki sypiecie az miło za salę mysłowice rogus z lopezem panie władzo bili na kijami bejsbolowymi PN60&TG997&R60W ŚWIĘTA TRÓJCA PARÓWECZEK TO JA MAMAGLIWICE SYNU AZJA CIE WOŁA OPŁAC KOMORNIKÓW BO CARYCA SPRZEDAJE KRUPNIK ZA 5 ZETA 70 MLN DŁUGU