Chrobrego Głogów - Legia Warszawa

Fani Chrobrego Głogów zadbali o oprawę meczu z Legią Warszawa

Piro Shop
Komentarze (0) 2018-12-09

Legia w ćwierćfinale, a Chrobry poza Pucharem Polski.

Minęło już co prawda kilka dni od środowego meczu Pucharu Polski pomiędzy Chrobrym Głogów i Legią Warszawa, ale warto o nim jeszcze wspomnieć. Każdy bowiem wie jak zakończyło się spotkanie, bo przecież znamy już pary ćwierćfinałowe turnieju. Nie każdy wie jednak, jak ciekawie było na trybunach w Głogowie. A było bardzo ciekawie.

Na stadionie przy ul. Wita Stwosza 3 w Głogowie zgromadziło się 2569 kibiców, z czego 351 osób stanowili przyjezdni. - Stadion przy WS3 zapełnił się po raz pierwszy od ponad roku, co było bardzo fajnym, ale niestety niezbyt często spotykanym, widokiem. - napisali w swojej relacji kibice gospodarzy. Podczas meczu wystawili oni liczny młyn, na którym zaprezentowali sporo flag oraz transparent ze wsparciem dla obecnych razem z nimi na trybunach kibiców Stilonu Gorzów: "Chłopaki trzymajcie się! Młody Stilon zawsze razem PDW". Głogowianie byli także wspierani tego dnia przez grupę kibiców żużlowej Unii Leszno.

Oczywiście nie mogło zabraknąć także innych akcentów kibicowskich. Na początku meczu na boisko poleciało sporo białych serpentyn, co jak wszyscy wiemy, wygląda pięknie. Pojawiły się także spontanicznie odpalone race, a później ogromny 30-metrowy transparent z napisem: "WALKA O TEN KLUB I TE TRYBUNY, TO NASZ NAJWIĘKSZY POWÓD DO DUMY”. Po opuszczeniu sektorówki rozpoczęło sięwielkie flagowisko, trwające dobrych kilka minut. - Prezentacja miała rzecz jasna nawiązanie do wydarzeń sprzed lat, kiedy Chrobremu groził upadek, a klub został uratowany dzięki zaangażowaniu fanatyków. Warto o tym pamiętać! - przypomnieli kibice Chrobrego Głogów.

chrobry-legia-01

chrobry-legia-02

chrobry-legia-03

Fot. legionisci.com

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.