Widzewska Choinka

Kibice z Łodzi spotkali się pod "Widzewską Choinką"

Piro Shop
Komentarze (5) 2018-12-08

"Widzewska Choinka" już pod stadionem przy al. Piłsudskiego.

Kibice w całej Polsce rozpoczynają inicjatywy z okazji zbliżających się świąt. Już dzisiaj kibice Widzewa Łódź zainaugurowali swoje tegoroczne obchody świąteczne. Głównym punktem spotkania było oficjalne zaprezentowanie "Widzewskiej Choinki". Jest to 10-metrowe drzewko w czerwono-białych barwach oraz herbem klubu na szczycie. Każdy przejeżdżający obok stadionu z pewnością dostrzeże choinkę, która została wyeksponowana od strony "Zegara".

Co jeszcze, oprócz prezentacji, było zaplanowane na ten świąteczny wieczór? Wszyscy kibice obecni na spotkaniu mogli wziąć udział w wielu konkursach i ciekawych atrakcjach. Rozstrzygnięta została chociażby akcja wysyłania kartek do Św. Mikołaja, zorganizowana przez OSK „Tylko Widzew”, w której do wygrania były bardzo atrakcjne nagrody. Dostępna była także oferta cateringowa, a więc na pewno nikt na spotkaniu nie zgłodniał. Atmosfera podczas kibicowskich spotkań zawsze jest wspaniała i nie inaczej było tym razem. Oczywiście, podczas wspomnianej już prezentacji, nastąpiło uroczyste zapalenie światełek na "Widzewskiej Choince".

widzewska-choinka

Fot. widzewtomy.net

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
(h) 2018-12-10 17:14:18

Do Warmiak Popieram Cię w 100%. Zamiast w święta się jednoczyć, to podpalamy innym choinki, bądź robimy wjazd na wigilię

ŁÓDŹ TYLKO WIDZEW 2018-12-10 12:12:56

Z świętami katolickimi.....

ŁÓDŹ TYLKO WIDZEW 2018-12-10 12:11:39

Jakaś nowa wersja brodwitych Na tyle się nadajecie choinkę potoplic no ale w końcu choinka to symbol świata chrześcijanskich a wy jako brodowici macie nie podrodze judasze

W ŁODZI TYLKO ŁKS 2018-12-10 09:37:45

Żeby się nie spaliła jak w zeszłym roku. Banda pijanych czerwonych meneli chciała sobie fotki cyknąć na fejsunia i od racy pyk :)

Warmiak 2018-12-09 11:39:47

Wstyd. Święta nie są widzewskie,łkesiaeskie,legijne,górnicze itp. Święta są wspólne,wszystkich. Na forach często czytam,że dzielą nas politycy,ruscy,niemcy,kosmici. My sami się dzielimy,nawet świąt nie potrafimy uszanować. Czy ten nienawiści nie można zakopać nawet na czas świąt? Przecież kibice to gorliwi katolicy, pierwsi "chcemy Boga" ,jesteśmy obrońcami chrześcijańskiej Europy. Wychodzi,że to tylko hasła i nic więcej.