MMA - House of Gladiators

Kibice z Górnego Śląska zorganizują II edycję własnej gali sportów walki

Piro Shop
Komentarze (4) 2018-11-26

Ciekawa inicjatywa sportowa kibiców w Zabrzu.

W piątek 30 listopada w Zabrzu będzie miała miejsce II edycja gali MMA - House of Gladiators. Jest to sportowa inicjatywa śląskich kibiców, którzy sami staną na ringu i będą tam prezentować swoje umiejętności w mieszanych sztukach walki. Widowisko będą oczywiście oglądać także inni kibice. Zaplanowano 20 walk, które po połowie zostały podzielone na amatorskie oraz zawodowe. Wezmą w nich udział zawodnicy znani z trybun piłkarskich stadionów. Wielu z nich to bowiem kibice takich klubów jak: Górnik Zabrze, GKS Katowice, ROW Rybnik czy Wisłoka Dębica.

Jak widać kibice nie zamykają się tylko na dyscypliny, w których występują ich ukochane kluby. Mają zdecydowanie szersze zainteresowania sportowe, co pozwala im organizować właśnie tego typu inicjatywy. A korzysta na tym wiele osób, które także są fanami sportów walki. Mogą one bowiem za stosunkowo niewielką kwotę, zobaczyć fajne widowisko na wysokim poziomie. 

mma-house-of-gladiators

Fot. houseofgladiators.pl 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
do nizej 2018-11-27 19:05:09

do sledz racja do szalikowiec popieram w 100% 90 najlepsze spodek obecny INO RUCH

Szalikowiec 90 R 2018-11-27 16:31:45

Lepsze walki na ulicach niż w lasach, oczywiście w klatkach tez można nie ma to tamto, ale ekipy zwaśnione to by były dobre dymy na trybunach, przebiły by spodek 98 :) gdzie było naprawdę grubo :) . Szalikowiec z lat 90tych

śledź 2018-11-27 14:16:46

Alberto,nie przejdzie taki pomysł,nasza scena kibicowska jeszcze do tego nie dorosła,wyobrażasz sobie Rts Łks albo Arka Lechia ,to kibice musieli by siedzieć w klatkach pod prądem

Alberto 2018-11-26 20:32:32

fajnie by było kiedyś zorganizować wspólne walki takich klubów jak Lech,Lechia,Legia,Ruch,Widzew,Łks itp.. Jak można się dogadać jak na śląsku bez sprzetu to i napewno można było by się dogadać na taką galę by się miedzy soba nie bić.