Kibice Widzewa Łódź

Kibice Widzewa Łódź z kolejnym projektem obywatelskim

Piro Shop
Komentarze (1) 2018-11-21

Kibice Widzewa z Rawy Mazowieckiej działają społecznie.

Co by było, gdyby nie było kibiców? To pytanie, które powinni zadawać sobie chyba wszyscy ludzie w kraju, a szczególnie ci związani z jakimkolwiek klubem piłkarskim. Ich wkład w akcje charytatyne i społeczne jest bowiem nieoceniony. Pokazali to przykładowo kibice Widzewa Łódź z Rawy Mazowieckiej, którzy chętnie zgłaszają swoje projekty do budżetu obywatelskiego swojego miasta. Na staraniach kibiców skorzysta masa osób. Co udało się osiągnąć w ostatnim czasie?

Kibice zgłosili projekt „Widzew Łączy Pokolenia”, który zyskał aprobatę większości mieszkańców miasta. W ramach tej inicjatywy mają zostać zorganizowane pikniki integracyjne oraz zajęcia sportowo-edukacyjne. Oprócz tego planowane jest także otwarte spotkanie z piłkarzami, grającymi w zespole z Łodzi. To wszystko będzie połączone z rodzinnymi wypadami na mecze Widzewa. Jak zatem wspomnieliśmy, skorzysta na tym masa osób z Rawy Mazowieckiej oraz sam klub, który zostanie jeszcze lepiej wypromowany w tym mieście.

Fot. widzewtomy.net

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Wystarczy 2018-11-24 21:45:07

"Co by było, gdyby nie było kibiców? (...) Ich wkład w akcje charytatyne i społeczne jest bowiem nieoceniony." Pfff...bzdury. Działania pod publiczkę. Ci sami, albo ich koledzy przyczyniają się do okaleczeń, pobić, a nawet zabójstw osób kibicującym innym klubom. Jakieś nagrywania małolatów, upokarzanie w kilku jednej osoby. Mentalność typowa ciapata w tym zakresie.