Marek Koniarek

Kibice Widzewa oklaskiwali z trybun legendę klubu

Piro Shop
Komentarze (0) 2018-11-18

Marek Koniarek uhonorowany przez Widzew.

Podczas sobotniego meczu z Rozwojem Katowice, kibice Widzewa Łódź salwą braw uhonorowali Marka Koniarka, czyli byłego zawodnika tego klubu. Teraz jest on trenerem katowickiej ekipy i dlatego mecz pomiędzy obiema drużynami był wspaniałą okazją do uhonorowania "Koniara". Jest on bowiem prawdziwą legendą klubu z Łodzi, będąc najlepszym ligowym strzelcem w historii. Nie dziwi zatem, że władze klubu zdecydowały się na jego uhonorowanie oraz towarzysząca tej inicjatywie aprobata ze strony kibiców.

Jak relacjonują kibice na stronie widzewtomy.net, Koniarek w ramach oficjalnego uhonorowania, otrzymał pamiątkową koszulkę z numerem 65. Tyle właśnie bramek strzelił dla Widzewa podczas swojej piłkarskiej kariery. Kiedy odbierał prezent, wszyscy kibice obecni na stadionie zaczęli go oklaskiwać. Z kolei ci obecni na trybunie "Pod Zegarem" zaczęli skandować jego imię, a także zaintonowali pieśń sprzed lat: „Kolejna bramka po strzale Marka Koniarka”. Sam uhonorowany tak skomentował atmosferę na stadionie: „Na Widzewie zawsze była świetna atmosfera, więc to, co tu dzisiaj się działo, niczym mnie nie zaskoczyło."

Oczywiście, że nie zaskoczyło. Przecież kibice piłkarscy w całej Polsce zawsze szanują legendy swoich klubów. To tylko jeden z przykładów, bo takich sytuacji jest zdecydowanie więcej. 

Fot. widzewtomy.net

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.