LOTTO Ekstraklasa

Najbliższa kolejka Ekstraklasy oficjalnie niemal bez kibiców gości

Piro Shop
Komentarze (0) 2018-11-08

15. kolejka Ekstraklasy będzie dosyć nietypowa.

Rozpoczynająca się w piątek 15. kolejka LOTTO Ekstraklasy będzie dość ciekawa. Oczywiście jednym z powodów jest 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Spodziewamy się z tego powodu wielu wspaniałych opraw, które zapadną nam w pamięci. Jednak nie tylko dlatego najbliższa kolejka będzie nietypowa.

Jak słusznie zauważył portal stadionowioprawcy.net, jedynymi kibicami bez zakazanego wyjazdu grupą zorganizowaną, są sympatycy Zagłębia Lubin. I dlatego tylko oni podczas meczu z Wisłą w Krakowie, będą mogli legalnie przybyć całą grupą, aby wspierać swój zespół. Kibice z wszystkich innych ekstraklasowych klubów zostali ukarani zakazem wyjazdowym.

Oczywiście nie oznacza to, że we wszystkich innych meczach 15. kolejki kibice gości nie pojawią się na stadionach. Mimo to jest to jednak dość dziwna sytuacja. Bowiem zakładając, że kibice gości nie pojawiliby się na meczach na własną rękę, to w zasadzie z wyjątkiem jednego meczu mielibyśmy kolejkę bez gości na trybunach. Może warto opamiętać się z kolejnymi karami dla kibiców? Przecież mecze bez kibiców gości na trybunach zdecydowanie tracą na wartości, o czym najlepiej wiedzą sami kibice.

fot. LOTTO Ekstraklasa

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.