Marszu Niepodległości

Kibice oburzeni zakazem Marszu Niepodległości

Piro Shop
Komentarze (1) 2018-11-07

Hanna Gronkieiwcz-Waltz zakazała organizacji Marszu Niepodległości!

Dzisiaj aktualna prezydent Miasta Stołecznego Warszawy ogłosiła zakaz organizacji Marszu Niepodległości. Zwołała w tym celu specjalną konferencję prasową. Na niej tłumaczyła powody podjęcia takiej decyzji.

- Warszawa dość już wycierpiała przez agresywny nacjonalizm - powiedziała, czym wywołała nie lada oburzenie wśród środowisk patriotycznych w naszym kraju. Oczywiście należą do nich także piłkarscy kibice. Nie oni mogą zrozumieć motywu działań Pani Prezydent, której kadencja już za kilka dni się zakończy.

Jeśli jednak myślała, że w ten sposób zatrzyma polskich patriotów przed wspólnym świętowaniem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, to grubo się myliła. Organizatorzy marszu już zapowiedzieli w mediach społecznościowych, że wszyscy uczestnicy i tak spotkają się 11 listopada o godz. 14:00 przy rondzie Dmowskiego. Pojawią się tam na pewno także kibice z całej Polski, którzy jak mało kto, są zaangażowani w obchodzenie narodowych świąt.

Z resztą na zakaz ze strony Hanny Gronkiewicz-Waltz już zareagował Premier oraz Prezydent Polski. Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda już zapowiedzieli "biało-czerowny" marsz, który przejdzie tą samą trasą.

fot. marszniepodleglosci.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.