Koszulka Polonia

Ciekawa akcja Polonii Warszawa dla kibiców

Piro Shop
Komentarze (0) 2018-11-05

Kolejny pomysł na uczczenie okrągłej rocznicy.

Co rusz w polskich klubach piłkarskich oraz w związanych z nimi środowiskach kibicowskich pojawiają się nowe pomysły na świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Kibice biorą m.in udział w marszach czy przedstawiają wyjątkowe oprawy meczowe, przypominając w ten sposób innym o konieczności świętowania tej wyjątkowej rocznicy.

Swoje pomysły, skierowane do kibiców, przedstawiają także kluby. Dość ciekawy, na swoim profilu w mediach społecznościowych oraz oficjalnej stronie internetowej, ogłosiła Polonia Warszawa. Klub zaprezentował koszulkę wzorowaną na strojach meczowych z 1918 roku. Koszulka, w nakładzie 100 sztuk, została zatem wyprodukowana w stylu retro, co nadaje jej nie lada uroku. Zaś dodatkowe elementy w postaci sublimowanego zarysu godła Polski z tamtego okresu oraz napis „Odzyskanie Niepodległości 1918r" na wewnętrznej stronie kołnierzyka, podkreślają rocznicowy charakter stroju.

Koszulki o numerach od 1 do 11 trafią teraz na aukcję, a pozostałe będzie można zakupić. Jedynie koszulka z numerem 12 zostanie rozlosowana i trafi do jednego z posiadaczy karnetu na bieżący sezon. Problem dla osób chcących zakupić koszulkę może stanowić cena w wysokości, a jakże, 1918 zł. Akcja zatem naprawdę ciekawa, ale z ryzykiem niewielkiego zainteresowania. Chociaż wierni kibice, których nie mało w naszym kraju, z pewnością byliby w stanie wydać każdą kwotę na taką pamiątkę od swojego klubu.

fot. kspolonia.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.