Arka - Ruch 2003

Historia przyjaźni kibiców Elany i Widzewa

Piro Shop
Komentarze (16) 2018-10-23

Poznaj historię zgody pomiędzy kibicami Elany Toruń i Widzewa Łódź.

Na stronie internetowej kibiców Elany Toruń, pod adresem elanowcy.pl, pojawił się bardzo ciekawy wpis. Dotyczy on oficjalnej zgody, jaka została zawiązana pomiędzy kibicami Elany i Widzewa 1 września 2018 roku.

Jak przekonuje autor wpisu, ciężko w dzisiejszych realiach połapać się w kosach i zgodach pomiędzy kibicami. Wynika to z ciągłych zmian jakie dokonują się w relacjach pomiędzy grupami piłkarskich fanów z całej Polski.

Jednak podkreśla przy tym, że przyjaźń pomiędzy kibicami wspomnianych ekip wychodzi trochę poza ten trudny do wychwycenia schemat. I dlatego właśnie przygotowano mały zbiór zdjęć z opisem historii kilkunastu lat bardzo dobrych relacji pomiędzy obiema ekipami.

Link:

WIDZEW & ELANA! Jak to wszystko się zaczęło? - elanowcy.pl

fot. arkowcy.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
nizej 2018-11-05 10:40:42

spójrz do lustra czy ciebie tam nie ma

lustro 2018-10-28 14:25:16

Ruch i Kraków = dno bez zasad

Michał 2018-10-27 09:59:38

Ale się dobrali. Widzewu jebie Elane A Ruch rucha widzew.

nizej 2018-10-27 01:08:12

aGA dajesz dupy ziomalom po szalu

aGA 2018-10-25 17:50:19

WRWE - jaskiniowcy bez zasad moralnych ,dzicz !

użytkownik 2018-10-24 16:58:47

Dla niewtajemniczonych lub rocznikowo młodszych fanów obu drużyn,dodam że założyciele DHW ze Zgierza miało najpierw dobre prywatne kontakty z kilkoma osobami z Apatora.

MiRek 2018-10-24 12:18:32

a Gieksa i Górnik to na gołe łapy nie istnieją kibicu od siedmiu boleści. WRWE

kibic 2018-10-24 09:07:33

Chorzów&Kraków dzicz bez zasad z nożami ,toporami etc. ... ZERO szacunku !

WRWE 2018-10-23 23:14:19

Boli was pajace?bez obaw...to dopiero poczatek koalicji...i jeszcze naprawde zaboli!WRWE

GTW-sharks 2018-10-23 21:09:48

Jak jeszcze nie siedzicie to nedziecie Latos sprzedaje az milo. Oficjalne sztama Wisla Ruch zostala zakonczona.

666 2018-10-23 20:14:14

Mitomanii ciag dalszy...

nowy 2018-10-23 17:53:17

Siemanko, planujecie otworzyć rejestracje na forum?

oko 2018-10-23 17:44:25

RUF CHORZÓF - bandyci nie fanatycy ,jak i Wisła K. czy Cracovia

b 2018-10-23 09:56:46

trochę się wzruszyłem i popłakałem, a na końcu jak kierowca wstał i zaczęli bić brawo...

SlendeRman 2018-10-23 08:58:44

Lubelak, dokładnie. Pamiętam jak My Ruch z Widzewem w latach 90tych nie przepadaliśmy za sobą, ale nie było między nami tej wrogości. Tzn: biliśmy się, ale tak bez dobijania :) Był szacunek, mimo że tam się czasami wyzywaliśmy ( bardziej dla beki ) Teraz jest jak powinno być. WRWE ! NK1920 !

Lubelak 2018-10-23 08:44:47

Widzew i Ruch to lata 80te...zal że to ktoś kiedyś popsuł ale na początku lat 2000 wróciło to do normy