Biegacze przebyli 5 km z historią Widzewa

Biegacze przebyli 5 km z historią Widzewa

Piro Shop
Komentarze (3) 2018-10-20

Widzew Łódź ma własny bieg.

Z inicjatywy grupy biegowej Razem Trenujemy Sport, w sobotę miała odbyć się premierowa edycja Biegu z Historią Klubu Widzew Łódź. Tak właśnie się stało, a na mecie 5-kilometrowej trasy, według relacji na oficjalnej stronie internetowej klubu widzew.com, zameldowały się dokładnie 602 kibiców i sympatyków klubu. Początkowo udział w biegu miało wziąć około 650 osób, ale jak na pogodę panującą w sobotnie przedpołudnie lista startowa i tak robiła wrażenie. Trasa przebiegała przez Park 3 Maja oraz Park Baden-Powella w Łodzi. Niemal wszyscy uczestnicy przebiegli dystans w koszulkach łódzkiego Widzewa i to z różnych lat funkcjonowania klubu. Ten fakt sprawił, że rzeczywiście był to prawdziwy Bieg z Historią Widzewa Łódź.

Skąd pomysł na taki bieg?

Widzew Łódź to klub, który może może pochwalić się własnym cyklem biegów. Jak wspomniano w relacji na oficjalnej stronie klubu, premierowy bieg to tylko pierwszy z sześciu zaplanowanych. Co skłoniło grupę Razem Trenujemy Sport do zorganizowania takiego biegu? Na pewno była to przede wszystkim sympatia do Widzewa oraz chęć pomocy. Podczas biegu dostępne było bowiem stoisku, na którym za kwotę 5 zł można było zakupić domowe ciasta. Cały dochód z tego stoiska został przekazany na pomoc Poli, córce jednego z kibiców Widzewa, która potrzebuje pieniędzy na przeszczep komórek macierzystych. Po raz kolejny zatem piłkarscy kibice pokazują, że potrafią łączyć miłość do klubu z pomaganiem innym. Oby tak dalej! 

fot. A.Stolarek‏

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
do aaaaa 2018-10-23 00:13:50

skonczysz jak twoji koledzy torebki bojs mała 7egło pajsów macie duzo w wawie mało tego jeszcze macie pełno duchów zaczynajac od palu grzybowskiego

Aaaaaa 2018-10-22 13:26:55

Pejsy się kończą... Tylko Legia!!!

WidzewWołomin 2018-10-21 19:26:31

Widzew najbardziej magiczny klub