Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz zbadała opinie kibiców

Piro Shop
Komentarze (0) 2018-10-15

Sandecja przeprowadziła ankietę wśród swoich kibiców.

Od 8 do 12 października Sandecja umożliwiła swoim kibicom dostęp do internetowej ankiety, w której mogli oni wypowiedzieć się na najważniejsze tematy związanie z funkcjonowaniem klubu. Tym samym klub z Nowego Sącza uczynił to samo, co niektóre kluby z Ekstraklasy, jak m.in. Śląsk Wrocław czy Lech Poznań. Jak podkreślono w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej drużyny pod adresem sandecja.pl, celem było zaznajomienie się z opiniami reprezentatywnej grupy sympatyków oraz kibiców nt. szeroko pojętej działalności Sandecji w poprzednim sezonie.

Z zebranych danych mają zostać wyciągnięte wnioski na kolejny rok, aby poprawić to, co nie funkcjonuje prawidłowo. Każdy kibic biorący udział w badaniu mógł wypowiedzieć się na kilka kluczowych tematów, jak np. bezpieczeństwo w dniu meczowym, sprzedaż biletów, czy kontakt kibiców z klubem. Przygotowano także dla nich nagrody w postaci karnetów na rudę wiosenną, upominkowych gadżetów oraz piłek i koszulek z autografami. O profesjonalne przeprowadzenie badania opinii zadbała niezależna firma Sport Analytics.

Kluby piłkarskie w Polsce coraz częściej pytają o zdanie kibiców. To dobry trend, bo kibice są także częścią klubowej społeczności i mają prawo do wyrażenia swojego zdania. Tym bardziej, że to najczęściej dla nich najbardziej uciążliwe są wszelkie błędy organizacyjne. Dlatego to kibice, ze swojego doświadczenia i perspektywy, najlepiej widzą co należy poprawić.

fot. KibiceSandecji

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.