Dariusza Dudka

Karuzela trenerska się rozkręca?

Piro Shop
Komentarze (0) 2018-10-08

Zagłębie Sosnowiec już bez trenera Dariusza Dudka.

Jak do tej pory aktualny sezon LOTTO Ekstraklasy jest dosyć wyjątkowy. Nieczęsto bowiem zdarza się, żeby w najsilniejszej polskiej lidze tak rzadko zmieniano trenerów. Ostatnio z pracą w Wiśle Płock pożegnał się Dariusz Dźwigała, a teraz rezygnację z pełnienia funkcji trenera pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec złożył Dariusz Dudek. Klub poinformował o tym fakcie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Była to samodzielna decyzja szkoleniowca, a więc inaczej niż w przypadku trenera Płocczan.

- Zarząd Klubu dziękuje szkoleniowcowi za pracę włożoną w prowadzenie zespołu, a przede wszystkim - wywalczony awans do Lotto Ekstraklasy i życzy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej. - napisano. Awans drużyny z Sosnowca do Lotto Ekstraklasy to właśnie m.in. zasługa świetnej pracy trenera Dariusza Dudka.

Będą kolejne zmiany trenerów?

To już druga w ostatnim czasie zmiana trenera, jaka zostanie przeprowadzona w klubie z Lotto Ekstraklasy. Czy wywoła to lawinę kolejnych zwolnień lub rezygnacji? Czas pokaże, jednak możne powiedzieć, że karuzela trenerska powoli zaczyna się rozkręcać. Pytanie tylko czy rozkręci się do takiego stopnia, jak w poprzednich sezonach.

fot. zaglebie.eu

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.