W Sosnowcu powstanie kolejny w kraju Klub Kibiców Niepełnosprawnych

W Sosnowcu powstanie kolejny w kraju Klub Kibiców Niepełnosprawnych

Piro Shop
Komentarze (1) 2018-10-04

Kibice Zagłębia Sosnowiec zrzeszą się w KKN - podaje portal zaglebie.sosnowiec.pl. Odbyło się już zebranie organizacyjne.

Niepełnosprawni kibice sosnowieckiego klubu, występującego aktualnie w LOTTO Ekstraklasie, chcą wspólnie wspierać swój ukochany klub jako stowarzyszenie. Póki co, w czwartek 4 października, odbyło się zebranie organizacyjne w sprawie utworzenia Klubu Kibiców Niepełnosprawnych. Dalszym celem jest przekształcenie KKN w Stowarzyszenie.

Kibice planują wspólne wspieranie Zagłębia podczas meczów ligowych, ale także regularne spotkania w swoim gronie, aby dzielić się swoimi przeżyciami. Klub daje im w tej kwestii pełne wsparcie. Klub kibiców Niepełnosprawnych to świetna inicjatywa, która sprawdziła się w innych klubach, jak np. w Śląsku Wrocław, Legii Warszawa czy GKS-ie Katowice. A to tylko kilka przykładów. Takich klubów działa znacznie więcej. W Zagłębiu Sosnowiec też zauważono, że to wspaniała inicjatywa. Niepełnosprawni kibice należą do wielkiej piłkarskiej rodziny kibiców i trzeba o tym pamiętać. Zawsze!

fot. dziennikzachodni.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.