Zbiórka dla Andrzeja Szufryna

Zbiórka dla Andrzeja Szufryna podczas meczu Fortuna 1 Ligi

Piro Shop
Komentarze (1) 2018-10-01

W przerwie meczu Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź przeprowadzono licytację charytatywną.

W przerwie meczu odbywającego się 30 września nowosądecki klub przeprowadził licytację dla kibiców, z której dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację 19-letniego Andrzeja Szufryna. Oprócz tego podczas trwania meczu miała miejsce także zbiórka pieniędzy. W trakcie wspomnianej licytacji kibice mogli nabyć sporo koszulek meczowych piłkarzy Sandecji z autografami wszystkich zawodników, koszulek okolicznościowych np. z okazji awansu do ektraklasy w sezonie 2016/2017, czy rękawice znanego polskiego kickboksera Rafała Dudka.

W moment marzenia legły w gruzach

Andrzej Szufryn ma zaledwie 19 lat. Mieszka wraz z rodziną w miejscowości Jasienna, w gminie Korzenna. Jak każdy młody człowiek miał marzenia, które chciał spełnić i dlatego z odwagą wkraczał w dorosłe życie. Niestety wszystko zmieniło się 8 sierpnia 2018 roku. To wtedy, jadąc do pracy w Nowym Sączu, Andrzej przeżył wypadek. Jego samochód został staranowany przez cysternę przewożącą mleko. Młody mężczyzna doznał poważnych uszkodzeń ciała, w tym licznych złamań, krwiaków, obrzęku mózgu. Andrzej jest świadomy, ale niestety nie może normalnie funkcjonować. Dlatego potrzebne są pieniądze na wieloletnią rehabilitację i leczenie. Rodzina prosi o wsparcie, a kibice na tę prośbę odpowiadają. Piłkarscy kibice z Nowego Sącza i nie tylko jeszcze nie raz podczas następnych zbiórek pokażą, że na nich zawsze można liczyć.

Każdy może wspomóc walkę Andrzeja o normalne życie, wpłacając dowolną kwotę na internetowej zbiórce: https://zrzutka.pl/6rckr4

fot. sandecja.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.