Fani Stomilu spłacają klubowy dług

Fani Stomilu spłacają klubowy dług

Piro Shop
Komentarze (0) 2018-09-15

Maciej Radkiewicz, prezes Stomilu, zainicjował w środę akcję "Biało-niebieskie serce". Olsztyński klub rozpoczął także licytację wyjątkowych gadżetów. Wszystko po to, aby zgromadzić środki na spłatę długu, który wynosi niemal dwa miliony złotych.

Kibice wpłacają pieniądze

Według informacji podanych przez lokalną prasę uruchomione zostało specjalne konto bankowe, na które kibice Stomilu Olsztyn wpłacili już ponad 7 tys. zł (dokładnie 7145,71 zł, stan na 13 września, godz. 17.30).

– Będziemy regularnie aktualizować zebraną kwotę i prezentować na oficjalnej stronie internetowej klubu listę darczyńców. Będą na niej ich imiona oraz pierwsza litera nazwiska. Będziemy też informować, na co pójdą pozyskane pieniądze – wyjaśnia prezes Radkiewicz.

Licytacja koszulek meczowych

"Na licytację klubowych gadżetów są wystawione koszulki piłkarzy biało-niebieskich, w których występowali meczach I ligi bieżącego sezonu. Na trykot zwycięzcy licytacji zostanie naniesione nazwisko darczyńcy. Cena wywoławcza takiej koszulki to 250 zł, choć niektórzy kibice już są w stanie zapłacić za nią 1 tys. zł" - informuje sport.pl.

Sebastian Chrostowski, dziennikarz sportowy 'Wyborczej Olsztyn' z koszulką 'Ratujmy nasz Stomil' ROBERT ROBASZEWSKI

Bilety na najbliższy mecz

"Za osiem dni w Olsztynie odbędzie się pierwszy mecz Stomilu – z Odrą Opole – na nowej murawie stadionu przy al. Piłsudskiego. Bilety na to spotkanie, podobnie jak karnety na cały sezon, są cały czas w sprzedaży" - przypomina sport.pl

Klub na bieżąco podaje liczbę sprzedanych wejściówek. Dotychczas (14 września) sprzedano 38 karnetów i 50 biletów na spotkanie z Odrą. Przyniosło to klubowi 8895 zł.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.