Nowa zgoda: Widzew i Elana

Nowa zgoda: Widzew i Elana

Piro Shop
Komentarze (2) 2018-09-05

Pomimo że kibice łódzkiego Widzewa zostali ukarani za zachowanie na meczu domowym z Resovią Rzeszów zakazem wyjazdowym, licznie pojawili się na stadionie toruńskiej Elany. Widzewiaków w "mieście Kopernika" było około 2500 - nie przejęli się oni zbytnio karą od Komisji Dyscyplinarnej PZPN-u.

Nowa zgoda

"Do miasta Mikołaja Kopernika udało się ponoć grupa około dwóch i pół tysiąca łodzian w czerwonych koszulkach, oczywiście każdy na własną rękę. Tak się przypadkowo złożyło, że spotkali się w mieście pod pomnikiem Mikołaja Kopernika, gdzie ogłoszono nawiązanie oficjalnej zgody między kibicami Widzewa i Elany" - relacjonuje gol24.pl.

Pirotechnika i przerwany mecz

Potem oficjalnym potwierdzeniu zgody kibice Widzewa oraz Elany siedzieli na tych samych sektorach toruńskiego obiektu. W 36 minucie odpalili race i mecz na kilka minut został przerwany.

"Fani bawili się doskonale. Zdecydowanie lepiej niż piłkarze nieudolnie próbujący organizować zaczepne akcje. Łodzianie wywiesili też transparent o znamiennej treści: Nie ma takiej wojny, której nie wygramy!" - Informuje gol24.pl.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Lubelak 2018-09-13 13:33:24

nie rozumiem Twojego wywodu są ekipy co mają 3-4 zgody,co mają 2i 2układy są co mają 1 i takie co mają lub mieli 10 i tych się nie czepiasz???

Ja 2018-09-13 10:00:25

Jestesmy jedynym panstwem gdzie jest tyle zgod. Co za czasy nadeszly