Przedłużona zbiórka pieniędzy na Wiśle

Przedłużona zbiórka pieniędzy na Wiśle

Piro Shop
Komentarze (24) 2018-08-09

Do zbiórki pieniędzy na wynajem stadionu przy ul. Reymonta dołaczyło 2900 kibiców krakowskiej Wisły. Co prawda akcja została przedłużona, ale ze zgromadzonych środków opłacony zostanie wynajem obiektu na najbliższy mecz z Wisła Płock.

Kibice zebrali ponad 300 tys. zł

"Przez trzy tygodnie kibice zebrali trochę ponad 300 tys. zł. To pieniądze ze sprzedaży okolicznościowych plakatów cegiełek, wpłat na konto Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków oraz tzw. nagród na platformie fans4club. Dzięki temu można było wykupić np. wirtualne miejsce na stadionie czy bilet na mecz dla podopiecznego domu dziecka lub Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej" - informuje karkowska Gazeta Wyborcza.

Akcja została przedłużona

Na początku akcji prowadzonej z wykorzystaniem hashtaga #WisłaTylkoPrzyReymonta kibice "Białej Gwiazdy" założyli, że uda się zebrać 400 tys. zł. Początkowo zbiórka miała zakończyć się 8 sierpnia, ale została przedłużona do 25 sierpnia. Na fans4club pojawiły się nowe nagrody – tzw. odznaki kibica oraz pamiątkowe koszulki meczowe z lipcowego sparingu z AS Monaco.

Trzecia akcja kibiców Wisły

#WisłaTylkoPrzyReymonta to już trzecia zbiórka przeprowadzana wśród kibiców Wisły w ostatnich latach. W ramach poprzednich projektów fani przekazali klubowi ponad 1,2 mln zł.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.