kw1

Ruszyła kolejna Kibicowska Wyprawa

Piro Shop
Komentarze (3) 2018-07-02

Wczoraj ze Szklarskiej Poręby wyruszyła kolejna Kibicowska Wyprawa. Rober Ćwikliński pokona ponad 5000 km starym rowerem, gromadząc środki na remont Domu Dziecka im. Marii Konopnickiej w Szklarskiej Porębie. Celem jest uzbieranie 100 tys. złotych.

Zbiórka na Dom Dziecka

Autor Kibicowskiej Wyprawy będzie zbierał koszulki piłkarskie z miast do których dojedzie rowerem, a następnie przeznaczał je na licytacje. Dochód w pełni zasili Dom Dziecka w Szklarskiej Porębie, który wymaga pilnego remontu.

Start Wyprawy

„To był najpiękniejszy wyjazd na wyprawę... Niesamowity, jedyny w swoim rodzaju... W powietrzu można było wyczuć delikatny zapach nadziei, a co tam się działo? Zobaczyć możecie na stronie w transmisji live z tego wydarzenia” – tak Robert Ćwikliński relacjonował start wyprawy.

Karkonosze i Górnik pomagają

Już pierwszego dna Robert zebrał gadżety KS Karkonosze i Górnika Wałbrzych.

„Do Jeleniej Góry świetny i mroźny zjazd. Jedzie się naprawdę fajnie. Pod stadionem Karkonoszy melduję się przed 10. Przedstawiciel klubu KS Karkonosze Jelenia Góra, Konrad wręcza mikoszulkę z autografem Bębenka.

Później już sam ruszam w drugi odcinek tego dnia. 57 km do Wałbrzycha. Rower działa ciężko, ale taka jego specyfika. Walczę o wjazd na każdy podjazd, ale czasem muszę kapitulować i pcham jednoślad pod górę.

Do Wałbrzycha dojeżdżam przed 15. Wpadają przyjaciele, którzy mają dla mnie koszulkę. Nagle, zza moich pleców przychodzi mężczyzna z talerzem pełnym mięsa. To dla mnie. Gość weselny widząc rowerzystę poczęstował mnie jedzeniem. Jestem w takim szoku... Aż mi głupio... Ale byłem taki głodny... Dziękuję!”. Przed nim już „tylko” 5000 kilometrów.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
kibic 2018-07-08 17:33:34

Kibicowska, kumata wyprawa dla prawdziwych kumatych kibiców. Z kibicowskim pozdrowieniem dla kibiców w całym kibicowskim świecie kibicującym kibicowskiej wyprawie.

rem09 2018-07-06 15:44:48

Brawo. gratki od PB i AG

Albert 2018-07-02 15:11:49

Świetna inicjatywa, powodzenia!!!! gdzie można licytować koszulki i pamiątki?