Lewandowski niechciany w Bayernie

Lewandowski niechciany w Bayernie?

Piro Shop
Komentarze (3) 2018-06-11

To zdecydowanie nie jest dla lidera polskiej reprezentacji dobra wiadomość przez zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Rosji. Robert Lewandowski nie jest już mile widziany w Bayernie Monachium - w internetowej sondzie na łamach portalu bawarskiej gazety „Abendzeitung” aż 88% fanów wzywa szefów mistrza Niemiec do sprzedaży "Lewego".

"Lewy" w niemieckich mediach

"Debata związana z transferem Roberta Lewandowskiego od dłuższego czasu nie schodzi z czołówek niemieckich mediów. Pini Zahavi, agent 29-latka, na łamach „Sport BILD-a” zapowiadał, że jego klient pragnie opuścić Bayern Monachium. Wywieranie presji nie dało jednak zbyt dobrych efektów, bowiem szefowie mistrza Niemiec dalej nie chcą słyszeć o sprzedaży naszego asa, a do tego zdecydowanie pogorszyła się opinia na temat napastnika wśród lokalnych kibiców" - informuje Przegląd Sportowy.

Wyniki sondy internetowej

Na łamach portalu internetowego bawarskiej gazety „Abendzeitung” przeprowadzona została ankieta. Na pytanie: „Co szefowie Bayernu Monachium powinni zrobić z Lewandowskim?” proponowane są dwie odpowiedzi – sprzedać i zatrzymać. Do tej pory wypowiedziały się blisko 23 tysiące osób i aż 88% głosów było za tym, żeby mistrzowie Niemiec pozbyli się polskiego snajpera.

Dziennikarze też nie sprzyjają Polakowi

"Kilka dni temu, w piątek, na łamach „Abendzeitung” pojawił się felieton dziennikarki Christiny Schärfl zatytułowany: „Bayernie Monachium, sprzedaj Lewandowskiego!”. Niemka argumentuje w nim, że obecna sytuacja przypomina tę sprzed kilku lat, gdy grając w barwach Borussii Dortmund Robert otwarcie „flirtował” z innymi klubami" - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

– Żaden klub na świecie nie potrzebuje blisko 30-letniego piłkarza, którego zachowanie dzieli fanów, mających go coraz bardziej dość. (...) W wielkich meczach Lewandowski gra słabo. „Ale to król strzelców Bundesligi!” – będą mówić niektórzy. Ale czy Bayern potrzebuje Lewandowskiego, aby wygrać ligę? Raczej nie! A w Lidze Mistrzów Polak zawodzi. (...) Forma Roberta przestała być odpowiednia, nie mówiąc już o jego zachowaniu. Dlatego też Bayern powinien go sprzedać – grzmi Schärfl.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Benutzername 2018-06-16 10:46:58

bayern monachium Scheiße

Polak- Kibic- Patriota!!! 2018-06-12 16:49:33

Miejmy nadzieję, że Robert zamknie im wszystkim te gęby piękną grą na Mundialu, prowadząc naszą Drużynę do zwycięstwa! :) Pytanie też, kto głosował w tej całej sondzie, może rywale Bayernu... Takie sondy to można o kant kuli obić. A zdanie naszych odwiecznych przyjaciół Niemców, też nas mało interesuje.