Polska

Polscy kibice wybrali hasło na Mundial w Rosji

Piro Shop
Komentarze (4) 2018-05-25

„Polska dawaj!” – to hasło, które będziemy mogli ujrzeć na autokarze polskiej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w Rosji. Wyboru dokonali internauci.

Głosowanie na stronie FIFA

Głosowanie rozpoczęło się już kilka tygodni wcześniej. Głosy można było oddawać na oficjalnej stronie FIFA. Każdy z kibiców mógł wybrać, które z haseł ma pojawić się na autokarze, którym polska reprezentacja będzie podróżowała w trakcie Mundialu w Rosji.

Kibice mieli do wyboru trzy opcje. Pierwsza z nich to: „miliony serc, jedno bicie”, kolejna: „jeden kraj, jedna drużyna, jeden cel”, a ostatnia: „Polska dawaj”.

Polska dawaj!

W czwartek FIFA ogłosiła wyniki głosowania. Wygrało hasło: „Polska dawaj”, które mogliśmy już ujrzeć na koszulkach Polaków po meczu z Czarnogórą na PGE Narodowym. Reprezentacja Polski wygrała wtedy z Czarnogórą 4:2 i zapewniła sobie awans na Mistrzostwa Świata.

Poprzednie hasła

W 2006 roku na Mundialu w Niemczech polska ekipa wystartowała z hasłem „Waleczni i niebezpieczni”.  Na Euro 2012 z „Razem niemożliwe staje się możliwe”. Podczas ostatnich Mistrzostw Europy we Francji Biało-Czerwonych promował slogan: „Łączy nas piłka”.

fot.  laczynaspilka.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
didjai 2018-06-08 12:45:30

Nam nie straszne nic, nam nie straszne nic! Wilk ucieknie bardzo szybko tam gdzie rośnie pieprz! Nam nie straszne nic… nam nie straszne nic…

B. 2018-05-29 11:57:12

Dobrze, że poza nami nikt nie zrozumi i nie widzi gafy Poslko dawoj byle do przodu! Podstawówka obowiązkowa ale jebać deklinację.