Starcie na rynku w Rzeszowie

Starcie na rynku w Rzeszowie

Piro Shop
Komentarze (12) 2018-05-06

W sobotę na rynku w Rzeszowie odbyły się interesujące "zawody sportowe". Starły się ekipy Resovii oraz Stali Rzeszów. Wcześniej w Jarosławiu miał miejsce mecz ligowy, w którym JKS pokonali ekipę Stali Rzeszów 2:1. Obie grupy wspierane były przez zgodowiczów oraz układowiczów

Po meczu na rzeszowskim rynku jako pierwsi pojawili się kibice Stali wraz z delegacją Młodej Elany. Następnie na miejsce przybyli fani Resovii, którzy od razu skorzystali z propozycji sprawdzenia swoich sił w "zawodach". Starcie trwało mniej niż minutę, a zwycięsko wyszli z niego kibice Stali oraz Elanu.

Relacja kibiców Stali i Elany:

Na rzeszowskim rynku doszło do starcia dwóch koalicji Elana Toruń (25) & Stal Rzeszów (40) vs Resovia & Stal Sanok (2 autokary).  Po 40 sekundowej wymianie górą ze starcia wychodzi Elana i Stal.

Nagranie starcia z serwisu YouTube

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Resovia 2018-05-07 13:07:29

net parówka żydów poszukaj w sztamie

Siemaszka 2018-05-07 12:41:51

wy polaci jestescie bandyci.czlowiek przyjezdza do polski do ciezkiej pracy a po pracy usiasc sobie spokojnie i popic piwa a tu mienia bydlo bije malciki.idzie do lasu tak jak nasi boysi to po mesku robia.

puszek okruszek 2018-05-07 12:38:43

wogóle dali im wysiąść z autokarów,czy napieprzali jeden po drugim jak wysiadali i nie dali szans na normalną bijatykę ?

Autokary 2018-05-06 23:52:04

A autokary po ile osób?

Xyz 2018-05-06 18:44:57

Witam. Nie kibicujuje nikomu nie interesuje mnie pilka nozna ale co to za ustawka byla niby jak tam wpadli chlopaki ze stali. Byli chyba wszyscy co z meczu wracali i zaatakowali. Ja nawet nie widzialem wiekszej grupy kibicow resovii. Tylko przypadkowe osoby co siedzieli i pili browarki. W taka ilosc osob to mozna kazdego zaatakowac. . Sami bokserzy by byli to i tak by dlstali w tyle osob.zreszta nie interesuje mnie to. Debile i tyle

kibic piłki nożnej 2018-05-06 17:57:05

pier... dzicz na spacer nie można wyjść do centrum ,bo jaskiniowcy ludzi zaczepiają ... do lasu pół mózgi !

Esende 2018-05-06 17:44:01

Zydki do kogo wy chcecie startować to są zgody Wisły Ruchu i Widzewa a do tych ekip nie macie startu

pejsovia 2018-05-06 17:18:22

Wywłoko, a kto pierwszy chwycił za rympały??

Skislyzydzew 2018-05-06 16:56:56

Jak zwykle pierdolenie jacy to wy najlepsi jestescie a taka prawda ze wy wogole podjazdu banda na banda zResovia na gole lapy nie macie

farmazoniarze 2018-05-06 16:12:19

czy Wy Stalowcy mozecie chociaz raz napisac jak bylo???? jaki Sanok?Jakie 2 autokary???,Resovii na szybko 50 osob,przyznano sie do porazki. W lutczy tez najpierw 110 potem 100 a na koncu 80.......gdzie Resovii i Sanoka 11 aut.

Kacper 2018-05-06 15:47:00

klimat/bitka na rynku w Rzeszowie typowo angielski.

Chojenki 2018-05-06 15:13:26

Brawo Stal i Elana! PozdRowienia z Łodzi!