lzsciechow

Chciał zabić piłkarza?

Piro Shop
Komentarze (4) 2018-04-16

Złamana noga, awantura kibiców i próba poderżnięcia gardła. Tak wyglądał niedzielny mecz w Ciechowie, we Wrocławskiej B - klasie.

"Bundesliga"

Każdy z kibiców piłkarskich wie, że w niedocenianej na co dzień B-klasie, też mogą być ciekawe mecze. Podobnie jak w wyższych ligach, na B-klasowych boiskach nie brakuje kibiców, którzy żywiołowo kibicują swojej drużynie. W niedzielę w czasie meczu LZS Ciechów z Piastem Lutynia, podczas awantury na boisku, jeden z kibiców... zaatakował piłkarza ostrym narzędziem.

Usiłował poderżnąć gardło?

„Mecz z Piastem Lutynia został niestety przerwany w 70min przy stanie 2:2 przez dantejskie sceny, które rozegrały się na naszej murawie. Jeden z naszych zawodników został w brutalny sposób sfaulowany (przewieziony do szpitala karetką z prawdopodobieństwem złamania nogi) przez zawodnika gości, co spowodowało awanturę wśród kibiców obu drużyn, którzy wbiegli na boisko. Jednak to nie koniec całego zajścia, ponieważ później zostało popełnione przestępstwo, które oczywiście zostało zgłoszone na Policję, która to pojawiła się na meczu. Kibic gości który wbiegł na boisku chciał nie boimy się tego określenia dosłownie "poderżnąć gardło" ostrym przedmiotem naszemu piłkarzowi, który stał i udzielał pomocy w tej chwili na murawie, oczywiście on również wylądował w szpitalu z rozciętą szyją. Nie mamy słów do tego co dziś stało się na naszym boisku, nie miało to nic wspólnego ze sportową rywalizacją, zostało popełnione przestępstwo a nasz kolega stracił zdrowie a mógł stracić nawet życie. Oczywiście jak tylko ochłoniemy, wydamy oficjalne oświadczenie w tej sprawie...” – czytamy w komunikacie LZS Ciechów.

 

lzs ciechow

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
asd 2018-04-17 08:16:24

A jak wielkie chuligany skaczą w kilka osób po tych, co nie zdążyli uciec - hools, hools, sprzęt w Krakowie - niehonorowo (rotf). Hipokryci.

Gość 2018-04-16 09:40:48

Grubo łączy nas piłka