gniewkowo

Z krzesłami na stadion

Piro Shop
Komentarze (4) 2018-04-13

Kibice Unii Gniewkowo mają dość obietnic władz miasta i w dosadny sposób pokazali na ostatnim meczu ze Zdrojem Ciechocinek co sądzą o obietnicach budowy trybuny na stadionie. Pojawili się na meczu z… krzesłami.

Sportowa gmina?

Gniewkowo to nieduże, liczące ok. 7 500 mieszkańców miasto w województwie kujawsko-pomorskim. Władze tego miasta obiecały budowę trybuny na stadionie miejskim. Niestety do dziś nie udało się wyłonić w przetargach wykonawcy przebudowy stadionu.

Przetarg na przebudowę stadionu nierostrzygnięty

Gmina ogłosiła już w sumie pięć przetargów. W jednym z nich pojawił się oferent, który zaproponował budowę trybuny za 2,2 mln złotych. Problem w tym, że gmina zabezpieczyła na ten cel 1 mln złotych.  

 

– Chcieliśmy nieco humorystycznie pokazać, jak bardzo nam zależy, by ta trybuna w końcu powstała. Choć do śmiechu oczywiście nam nie jest. To raczej śmiech przez łzy. Wygląda na to, że to jedyna trybuna, na którą nas stać. I nie chodzi tylko o pieniądze, bo chyba nie one są tu największym problemem. Zamiast planu, wizji i dobrej woli obserwujemy nieudolność władz i walkę polityczną kosztem zasłużonego klubu i setek osób zaangażowanych w jego działalność. To ma być „sportowa gmina”, jaką niby jest Gniewkowo? –  informują kibice Unii poprzez portal gniewkowo.eu.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
RTS 2018-05-08 20:43:25

ale Gniewkowo i Ciechocinek to nie Radom Brawo za pomysł ...

Motyl 2018-04-17 05:14:43

Rozłożyć jeszcze parasole i bedzie zadaszona trybuna

Broniarz 2018-04-16 17:21:24

RGKS Broń Radom & ŁKS Łomża nasza koalicja zawsze jeździ z własnymi trybunami nawet jak nas nie chcą wpuścić na stadion na zakazie to rozkładamy swoje trybuny i jest nas więcej jak miejscowych ...Sarkazm

Hucuł 2018-04-13 12:02:08

Dobrze, że Unia nie ma kosy ze zdrojem, bo mogłoby dojść do zdemolowania sektora:))) Szacun kibice z Gniewkowa.