kksstadion

KKS Kalisz z nowym stadionem

Piro Shop
Komentarze (17) 2018-03-06

Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy poinformował, że przekłada zaplanowaną na najbliższy weekend 18. kolejkę trzeciej ligi.

Inauguracja w sobotę?

KKS Kalisz stara się zrobić wszystko, by jednak mecz w Kaliszu się odbył. Powód? Otwarcie nowego stadionu przy ul. Łódzkiej. W środę zapadnie ostateczna decyzja czy mecz inaugurujący nowy stadion odbędzie się w pierwotnie zaplanowanym terminie, czyli w najbliższą sobotę o 19:25.

Kibice KKS-u zachęcają do przyjącia na mecz

„Przed nami jedno z ważniejszych wydarzeń w historii naszej kibicowskiej tradycji! 10 Marca rozpoczynamy rundę wiosenną na nowym stadionie przy ulicy Łódzkiej! Przygotowania do meczu idą pełną parą także tym bardziej wszyscy się MOBILIZUJMY a na pewno ten dzień zapadnie Wam długo w pamięci".

 

 

"Mecz otwarcia wypada nam z drużyną Bałtyku Gdynia, zapewne każdy zna poczynania ich kibiców na scenie kibicowskiej i także tym razem możemy spodziewać się wizyty gości w nowej klatce nowego stadionu. Spotkanie rozegrane będzie przy sztucznym oświetleniu także dodaje to klimatu. Już teraz APELUJEMY do całej Trójkolorowej Rodziny o potężną mobilizacje, każde osiedle, wszystkie FC, każdy bierze kolegę i razem kierujemy się na zbiórkę pod kaliski RATUSZ!” – Zachęcają na swojej stronie kibice KKS Kalisz.

 

Władze klubu robią wszystko by mecz się odbył w sobotę. Na to spotkanie sprzedano już 2000 biletów.

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
RTS-iak 2018-03-16 23:30:06

W Sieradzu już są jupitery,a za m-c otwarcie podobnego stadionu.

miki 2018-03-12 21:25:37

Ładny? Błagam! Litości...

Pomi d'Oro 2018-03-10 07:30:47

Obecni będą; KKS Kalisz ,Widzew,Elana i Chrobry. Także zapraszamy chętnych do zabawy w tym pięknym dniu.

do @Rudy 2018-03-10 00:03:04

Ładny stadion.W S-dzu aktualnie powstaje podobny tylko szkoda,że bez jupiterów :( ...

Rudy 2018-03-09 21:58:15

Gabryś, a Ty ten stadion uważasz za udaną inwestycje ??? Jeżeli tak to co Ci sie w nim podoba ???

BOSKI RUMUN 2018-03-09 09:39:22

JEBAĆ PRZYGŁUPÓW.

Gabriel 2018-03-07 21:56:58

Rudy a mama wie że ćpiesz i siedzisz na internetach?

Rudy 2018-03-07 21:18:22

Tylko lamusy budują stadion z bieżniami. Lipa lipa lipa ....

Komża (h) 2018-03-07 17:53:08

Do Stanisław. Ale za co tem szacunek ? Bo stadion wybudowali? To w końcu kto to wybudował ekipa kksu czy polityczne świnie i oddają go specjalnie w roku wyborczym żeby przy oddawaniu głosów ślepcy oddali głos na nich? Za co ja mam kks k szanować za to że stadion nowy będzie?

rem 2018-03-07 15:56:47

no piękny takie stadiony to się budowało w latach sześćdziesiątych

opem 2018-03-07 15:16:46

a po co te nowe stadiony ,żeby bydło je dewastowało ????????

Stanisław 2018-03-07 12:44:15

Komża Łomża lepiej wyglądać na głupka niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości Dla twojej wiadomości Kalisz to najstarsze miasto w Polsce nie jestem z Kalisza a nawet nie z jakiejś nieodległej w miejscowości ale szacunek się im należy że potrafili wybudować tak ładnie wyglądający stadion

Łomża was zje 2018-03-07 12:13:48

Wszystkie ludzie że wsiòw i wiosek okolicznych przybywajcie na stadion, będzie dla każdego balonik , wueuzela i kanapka że smalcem i ogorkiem

WWW 2018-03-07 12:02:02

Fajnie że cywilizowane stadiony rosną w Polsce

Widzewiak 2018-03-07 07:40:08

Pozdro dla Kaliszaków!Za 2 m-ce otwarcie nowego stadionu w S-dzu na Warteczce.

Komża (h) 2018-03-07 04:01:50

Komża Łomża też się wybiera na ten mecz . Sprawdzimy co tam cebulaki prezentują.