Wisła Kraków

Wisła zrywa kontakty z Resovią

Komentarze (56) 2018-02-19

Krótko trwała wspólna przygoda kibiców Wisły i Resovii.

 

Na stronie Stowarzyszenia Wisły Kraków pojawił się dzisiaj komunikat, w którym kibice Białej Gwiazdy poinformowali o zakończeniu jakichkolwiek kontaktów z Resovią. 

Komunikat kibiców Wisły Kraków

"Oświadczamy, że z dniem dzisiejszym kończymy wszelkie relacje z Resovią.

 

Nie do zaakceptowania jest dla nas sytuacja, w której Resovia staje ramię w ramię z JKS Jarosław czyli zgodą cyganów z Katowic.

 

Pamiętajmy także, że wraz ze wspomnianą wcześniej ekipą JKS-u kibice z Rzeszowa chcieli „porozmawiać” z Polonią Przemyśl. Jakichkolwiek ataków na ekipy z którymi łączą nas pozytywne i oficjalne relacje Wisła tolerować nie będzie.

 

Jednocześnie informujemy, że barwy Resovii przestają być akceptowane na Reymonta ze wszelkimi tej decyzji konsekwencjami".

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Zmiany Zmiany 2018-02-24 22:04:45

Res...Res...Resovia !!! Pozdrówki dla Pogoni Szczecin !!!

Nowe Miasto 2018-02-24 21:18:05

Biedna ta resovia,stalowa ich pogoniła,siarka & wisłoka ich pogoniła a teraz wisła.

lerumpolerum 2018-02-22 17:20:51

wislaskislawislaskislawislaskislaskislawislawislaskislawislaskisla

myrk 2018-02-22 17:11:23

ja tam chlopakow lubie z ruchu i widzewa dragale maja jak nikt inny zeby potermosic pupala

:O 2018-02-22 15:08:18

nawet seksualne kontakty zrywają ? ! ?

DonalTusk 2018-02-22 14:13:15

Komża Łomża - normalnie hemiroid strzela hahaha

milicyjna larwa 2018-02-22 12:34:55

z moim chlopakiem z fotki.pl

Biała Łódź 2018-02-22 11:30:25

Z kim tera P z Resovii biega ? Bidulek musi wybrać gdzie większy $$$

LG 2018-02-22 11:27:44

wsh moze sie ustawic w kolejce do kasy w Biedronce co pojedyne a nie na kogos nawet pokroju sovii

Gen. W 2018-02-22 09:35:20

Nie Wisła, a GTS! Proszę trzymać się oficjalnych i uznanych nazw naszego komunistycznego klubu.

Zielony 2018-02-22 08:56:52

A po co mieli trzymać z Łks-em, jak ci ich ciągle olewali i wsparcie było jednostronne. Inna sprawa, że dziwnym było, że po odbiciu od Łks-u nie mal nie wylądowali w całkowicie przeciwstawnym obozie, a już samo to mówi wiele o Resovii. Tu Resovia niby chciała z Wisłą trzymać, a nagle ustawia się na Polonię. To przecież wiadomo, że musiało się to tak skończyć

Tyski 2018-02-22 07:01:07

Resovia sama narobiła sobie rabanú od początku wiedziałem że to kwestia miesiecy . Sami zerwała sobie zgodę z dobrą ekipa lksu . Myślę że Rodowici jebna sovie na trasie i inne ekipy będą mieli przykład jak się kończy zły ruch na szlaku kibicow slim

kreineken 2018-02-22 06:13:40

Wisła chce teraz ustawki z Resovią, bo ta zerwała kontakty z Krakowem.

milicyjna larwa 2018-02-21 20:59:59

widzew hooligans fans from cccp

Z dupy do buzi 2018-02-21 19:11:58

Jestem z Lks-u i ciagle uciekamy przed baba Jaga

Sławomir 2018-02-21 18:43:02

Brawo hóliganie, nizły animal Jesteś

eustachy 2018-02-21 18:11:23

czuc ci z dupy

Sławomir 2018-02-21 16:44:15

Czuć piniądz

Komża (h) 2018-02-21 14:13:25

Jaka ełksa Łomża?? Co to jest ?? TYLKO KOMŻA ŁOMŻA OFICJALNI CHULIGANI ! JEDYNI W SWOIM MIEŚCIE

didjai 2018-02-21 09:26:19

To ciekawe co teraz z Unią Tarnów, coś czuje, że szybko odbije od Resovii i ich nowych przyjaciół

OoooKaaaeeeSssss 2018-02-21 09:05:14

Jebac zwisle! Pozdro dla Resy!

1923 LKS LOMZA 2018-02-21 05:29:08

ELKSA LOMZA najlepsza w polsce jest

NarexŁKS 2018-02-20 22:34:12

Buhahahaha

Łancuch 2018-02-20 21:12:05

Ksg to nie tylko Zabrze pajacu.takze zonk

do ksgeja 2018-02-20 20:51:20

jak byście na gołe łapy wychodzili, to może by się sprawdzili z wami, ale z wami nikt na gołe łapy nie chce wychodzić bo zawsze sprzetem sie wspomagacie, bo na gołe łapy nie dajecie nikomu rady

Ksg 2018-02-20 20:44:31

Co ta Wisła prezentuje że takie zamieszanie jest koło nich? Niech w końcu udowodnił coś na gole lapy. Bo jak dla mnie to Hetman Zamość by ich pozamiatal

WRWE 2018-02-20 18:42:29

Że pejsovia zerwała układ? W takim razie pejsovii dziękujemy za to, bo w istocie nie było nam wygodnie z tym piątym kołem u wozu. :] Wreszcie wyjaśniło się po naszej myśli.

LKS LOMZA 2018-02-20 17:43:09

LKS jest jeden LKS LOMZA a nie tam jakies zydki z lodzi

Rzeshow 2018-02-20 15:42:31

To Wielka RESOVIA zerwała kontakty ze skisłą, a nie na odwrót!!!

kali 2018-02-20 15:38:24

Jak Resovia rozmawia z Polonia to zle ale jak Polonia razem ze Stalówka i Stala Rzeszów rozmawia z Resovia to ok??? Resovia zerwała z Łksem teraz rozstaje sie z Wisłą ( ostatnie 10 lat dobrych kontaktów) jej sprawa. Wszyscy jej zarzucaja frajerstwo ale prawda jest taka, ze za kazdym razem informowane byly zainteresowane strony. Cyrkiem to jest Stal Rz&Stalowka.

FAN 2018-02-20 12:54:42

*WIERNOŚĆ* A MOŻE *KUREWSTWO* ?

Mariusz 2018-02-20 12:51:54

Wisła, która mając zgodę z Lechią i Śląskiem układała się z mordercami Rolika hehehehe, dobre,dobre,dobre hehe Większych przygłupów niż Ci z GTSu nie widziałem :) A druga sprawa jest taka, że to Sovia wypier... milicjantów, a nie odwrotnie :)

Xen 2018-02-20 11:01:22

To tylko w necie Łódź jest pejsiasta? A na stadionach to już nie @klip?...biedny zakompleksiony pejsiku, historii nie zmienisz ani pochodzenia.

ze strony 2018-02-20 10:45:58

Re: Kibicowskie Podkarpacie Cytuj Post autor: koniuszko m » dzisiaj, 11:28 Bardzo dobrze tu zostało przytoczone że co taka Wisła mogla pomoc Resovi . Załosna ta Wisła nawet jak im Stal RZ zaproponowała chrzciny po weselu Res-Rts tez taki niewygodny ukrywany fakt bo to przecie fiskarsharks .Patologia po całosci!!!A co do nowego układu pozyjemy zobaczymy ale ta Polonia to bedzie tera biedna jak wujkowie i ciocie ze Stalówek nie bedą nosiły welonu.

1910 RTS 2018-02-20 10:45:10

Bardzo dobrze Wisła pamietacie ostatnio z pare miechów temu Widzew polował i wkoncu złapał pejsovie sovie po 40 w 30 sekund wygrana RTS-u mi ich nigdy nie lubilismy oli pedalski Łks a teraz ich olała Wisła zaostali sami a my zawsze Lubilismy Stal Rzewów i w Rzesowie 100 % a Widzew Stali zawsze pomożę papa !

Klip 2018-02-20 10:12:44

Od zydow mozesz wyzywac tylko w necie Tak samo Widzew jak i Lks wciaga cie nosem.

Xen 2018-02-20 10:05:13

Ale jaja...pejs o nicku @Widzew wyzywa kogoś od...Żydów. ..Przecież na zawsze wiadomo cała Łódź to pejsiaste plemię.

Skomand 2018-02-20 08:41:30

Żenujące oświadczenie Wiślaków. Prostackie i prymitywne. Poziom umysłowy gimbusa. Przeszkadza im układ z układowiczem wroga? Ruch przycisnął i Delfinki wydygały? Czekam na kolejne oświadczenie pajacyków.

X 2018-02-20 04:34:53

Tylko KOMŻA ŁOMŻA OFICJALNI CHULIGANI a nie jakiś łks Łomża

Przemek 2018-02-20 00:15:26

Mówię ŁKS mysle Łomża jebac skisle zydzew legie i Lecha tylko ŁKS Łomża i lechia gdansk

do leszcza htk 2018-02-19 23:24:49

Możesz uszczegółowić swoją wypowiedź?

htk 2018-02-19 22:42:27

"Jakichkolwiek ataków na ekipy z którymi łączą nas pozytywne i oficjalne relacje Wisła tolerować nie będzie." PIERDOLENI HIPOKRYCI

Jo 2018-02-19 22:30:15

Do format 18. Że niby w Mikołowie jest gieksa? Nie rozśmieszaj mnie. Ilu ich jest? Dziesięciu?

ŁÓDZKI WIDZEW 2018-02-19 21:41:51

Wreszcie Wisła zakończyła wszelkie relacje z żydostwem! Po tym kroku żydovii przekonali się sami, ile parchy mają honoru. J...ć pejsovię! Brawa dla Wisły i wielkie pozdRo dla Stali Rzeszów!

Pio 2018-02-19 21:00:37

Volksdojcze powinni być tępieni przez wszystkich bez wyjątku.i to z kazdego klubu.szkoda że kasa wygrywa

Do ave niebiescy 2018-02-19 20:33:44

Ty tępy volksdeutchu, do szkoły kasztanie idź, a nie się kibolką zjąłeś. Patol!

ŁKS 2018-02-19 20:33:00

Poczekajmy parę dni jakie kwiaty wyjdą na świat a co sytuacji to Resovia powinna pogonić jedne frajer o rosyjskiej ksywie bo trochę im zamieszał skacze jak ta kurwa z kutasa na kutasa ale karma wraca

ŁDZ 2018-02-19 20:14:53

Jak Wiślaków nie znoszę, to jednak muszę przyznać, że w mieszaniu i mąceniu na Podkarpaciu są mega mistrzami. A Resovia na pewno sobie poradzi, chociaż to nie ta liga co W-W-R. IV-ligowi, ale honorowi. Jest w nich potencjał. Ten JKS Jarosław to mi na pretekst wygląda. Sporo przykładów jest, że na trybunach drużyny X są zgody i układy tej drużyny, co ze sobą wcale dobrych relacji nie mają.

AVE NIEBIESCY 2018-02-19 19:59:23

PRZECIE SMARKSY SIE ZESRALY STALI RZESZOW ,A TAK ANAIASEM MOWIAC TO SMARKSY TO TERA FC RUCHU .

pakerek 2018-02-19 19:22:26

Wisła przedstawia to tak, że niby to ona zerwała kontakty z Resovią, a prawda jest taka, że to Resovia zerwała kontakty z Wisłą po tym czego była świadkiem.Kibice z Rzeszowa brzydzą się niehonorowymi akcjami i współpracą z policją-dlatego odbili od kibiców z Krakowa.

Kibol 2018-02-19 18:50:20

Te wszystkie sztamy, układy coraz dziwniej w Polsce wyglądają, zresztą jak i cała scenie kibolska. Czy to idzie w dobrą stronę? Nie jestem już tego pewien

areq 2018-02-19 18:14:09

jeb.ć skisłą za układy ze śmierdzielami i zydmi

Widzew Grembach 1910 2018-02-19 18:11:38

Je..c sovie je..c

Stefan 2018-02-19 17:56:11

Kto kogo teraz będzie posówał?

Format 18 2018-02-19 17:14:04

Wisła zajebała sztame łksowi sprzed nosa. Przez półtora roku udawałli w wiśle że nic nie jest złego jechać na 2 frony z widzewem, przy czym do dziś Śląskowi wypominają Motor i po zerwaniu zgody szarksi zrobili na siłe kose z śląskiem żeby usprawiedliwić układ z ruchem że to śląsk ich zdradził. A co dalej z unią tarnów? przecież polonia przemyśl za czasów wisły była w jednym szeregu i nagle zerwała z wisłą wzieła resovie i stała się taką krypto-wisłą i co teraz będą sie ustawiać razem z jksem i stalą na zgode wisły z przemyśla czy będą stać z boku bezczynnie. Resovie bardzo szanowałem, ale za wąchanie sie z wisłą stracili renorme i ściganie sie z polonią przemyśl kto jest lepszym układowiczem wisły. Ale na szczęście sie to skończyło. Ino kosztem sztamy z ŁKSem a ŁKS ich spowrotem nie przyjmie... Jakby z gieksą zaczeliby sie układać czemu nie spoko to wygląda, nawet kosztem sztamy z górnikiem. Nie od dziś tajemnicą jest że sporo jest osób z gieksy co nie pasuje im zgoda z górnikiem jak JKS potrafi pokazać lepsze zaangażowanie dla gieksy niż górnik dla gieksy. Sztame z Górnik GKS ratuje południowa strona Mikołów, Żory, Pszczyna, Wesoła. Reszta nie interesuje sie gieksą. Górnik-GKS szpetnie wygląda jak Resovia-Wisła i śmiało mogą do Resovi startować.

ŁKS FC ŁASK 2018-02-19 16:43:11

I właśnie Resovia już sobie pozamiatała. Z każdej strony będą jeba,ni