gieksa

Kibice GieKSy wybierają się do kina

Piro Shop
Komentarze (38) 2018-02-16

Już wkrótce - 27 lutego - odbędzie się premiera filmu o największych sukcesach GKS Katowice, na którą zaproszenie można było zdobyć poprzez wsparcie zbiórki crowdfundingowej. Kibice GieKSy organizują wyjście na pokaz filmu kilka dni później. Podczas tego pokazu będzie można również wesprzeć akcję zbierania pieniędzy na operację żony jednego z kibiców katowickiego klubu.

Film "Dekada GieKSy"

Film pod tytułem „Dekada GieKSy” zostanie zaprezentowany w kinie Kosmos w Katowicach 5 marca o 20:30. Na premierę filmu 27 lutego będą mogli wybrać się wszyscy Ci, którzy uczestniczyli w zbiórce crowdfundingowej.

 

„W filmie zostaną przypomniane sukcesy z przełomu lat 80-tych i 90-tych, kiedy to GieKSa trzy razy zdobyła Puchar Polski, cztery razy wicemistrzostwo kraju oraz występowała w europejskich pucharach. Zapisy na film organizowane są na forum kibiców(…). Kwota biletu to 30 złotych, z czego 10 złotych zostanie przekazane na leczenie dla żony naszego kolegi po szalu, (…) która potrzebuje wsparcia” – informuje gieksainfo.pl.

#całaGIEKSArazem

Trójkolorowi postanowili pomóc swojemu koledze, którego żona potrzebuje zebrać 100 tysięcy złotych na operację w Barcelonie. Choruje ona na zespół Arnolda Chiari, chorobę filum, syndrom Nerwowo-Czaszkowo-Kręgowy i wielopoziomowe dyskopatie. W myśl zasady #calaGIEKSArazem namawiają do hojnych wpłat na rzecz zbiórki.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
ŻABA PSYCHOPATA 2018-02-21 16:28:55

WAS TO POWINNI KUR.. UTYLIZOWAĆ ZA W CZASU ZANIM WYPEŁZNIECIE JEDEN Z DRUGIM TRZECIA Z CZWARTĄ CO NA TYM FORUM JEST WYPISYWANE TO JEST KOPALNIA BEKI W WYKONANIU WRWE FC INTERNET

kumaty 2018-02-20 15:45:30

i pomyśleć, że na Bukowej w Katowicach grał Zinedine Zidane :) GKS sportowo leży, ale wiara czyni cuda!

WuWuA 2018-02-20 13:08:15

Jestem rocznik 1973 na kibicowskim szlaku od 1986r, doskonale pamiętam kto był autorem i głównym rozgrywającym skąd ta dekada GKS-u się wzięła "od mieli rudego wyferdowali czarnego" (kto z małolatów wie w ogóle o co chodzi?) po zgaście słońce i tak dalej

michal 2018-02-20 11:17:45

Poważnie? sukcesy Gks-u? to chyba jakiś format krótkometrażowamy musi być. No chyba, że gatunek sci-fiction.

BKS&WKS 2018-02-19 19:34:39

Debile to dla was komplement... Brawo za zbiorke.serce rosnie ze ludzie angazuja sie widzac ludzkie tragedie!!!

CŻPG 2018-02-19 15:23:30

A już myślałem , że pedały idą z zabolami na grey i będą się w dupę walić :D

Lenon 2018-02-18 20:08:25

Jak sie mówi to se ne wrati haha....stare dzieje dokładnie tak,ale nawet w moim rejonie było nas stać na fajne akcje:) A co do tego co teraz sie dzieje na kibicowskim szlaku to powiem krutko.....DRAMAT

Do Lenon 2018-02-18 19:55:40

Przeważnie dostawała Gieksa od Ruchu a czasami też coś wykręciła. Jeździłem przez centrum Katowic do szkoły w szaliku i nikt mnie nie zaczepił :) za to na dzielnicy najbardziej oberwałem, wiesz jak to śpiewy po pijaku i dym :) stare dzieje, teraz to już niestety coraz większe upodlenie sceny kibicowskiej. Żeby tak kiedyś były walki honorowe, albo na większą skalę tych honorowych, bo to co teraz się dzieje to straszna lipa.

Lenon 2018-02-18 19:39:27

No widzisz jednak dostałeś po mordzie i do dzisiaj cie to boli ! Jednak nie jest tak że zawsze i wszędzie GieKSa dostawała ! A jeśli chodzi o to czy dostałem to raz i nawet szal straciłem ale to stare dzieje.....Ale jak sie mieszka w rejonie gdzie 90% to rUCH to i tak dobrze hahahaha

Do Lenon 2018-02-18 19:09:54

miało być, eh.. znowu to samo.

Do Leon 2018-02-18 19:08:09

Tak od kilku po pijaku dostałem kilka razy, oni też dostali nie raz a co racji nie mam ? jaka spina. Prawdę pisze, nawet wasi honorowi ( kilku takich znam ) potwierdzają, ze byli ganiani non stop przez Ruch. Leon ile razy od Ruchu oberwałeś, tylko nie pisz że ni9dy :)

Lenon 2018-02-18 13:56:32

Oj,oj czyżby dostałem kiedyś baty od GIEKSIARZY ? Tak strasznie sie koleś spinasz w tym temacie !

Do Lenon 2018-02-18 09:30:50

miało być, sorry.

Do Leon 2018-02-18 09:29:16

Leon a c niby tak nie było ? W waszej zakłamanej historii powtarzanej od lat, byliście zawsze najlepsi a co tydzień spierniczaliście jak dzikie zające. Co do tego, że film o historii piłkarskiej to się zgadza i tak nic sami nie zrobili piłkarze. KOmuna wypromowała ten twór GKS. Jedne co warte szacunku, to cel na jaki to jest zrobione.

Lenon 2018-02-18 01:36:39

Do To Tyle-po pierwsze gdyby babka miała penisa to by była dziadkiem a po drugie jest to film o histori piłkarskiej klubu a nie kibicowskiej !

To tyle 2018-02-17 22:11:39

Gieksa była bita w latach 90tych a o 80tych już nie wspominam, bo nawet nie było co bić. taka cała Gieksa była. Ziomek fantasta z ciebie. Gdyby chłopaki z Ruchu waszej Gieksy nie zlekceważyli i się za nich zabrali to dzisiaj by was już dawno nie było na mapie kibicowskiej

Siemianowice 2018-02-17 16:48:41

INO GieKSa !

Kibol 2018-02-17 16:46:38

Ja swego czasu pamiętam jak ruch przyjechał do Zabrza i na sektorach Górnika razem z Górnikiem śpiewali Ruch nigdy nie spadnie gdyż Ruch walczył wtedy utrzymanie, choć i tak spadł choć niebawem wrócił a ich przygoda z Górnikiem trwała króciutko. Nie za dobrze to świadczy o jednych i drugich.

ziomek 2018-02-17 16:22:05

Wedlug mnie (to jest moja opinia i jej nie zmienie) kibice Gieksy mieli najlepszych kibicow w latach 80's do dzis pamietam jak podczas naszego meczu wyjazdowego ( i tu zagadka dla czytajacych) z KSG siedzieli z kibicami Gornika a na przerwie przyszli do nas i tym zrobili wojne z KSG. Pamietam byl tam wlasnie Lodzio. Nie znalem lepszych chlopakow: Dziku, Piotrek z Gornego Tysiaclecia, Owsik, Roland, Sissi.

m(L)! 2018-02-17 16:09:49

kur...debil i infantylny dupek ten poniżej

m(L)! 2018-02-17 15:14:37

My wczoraj na meczu ze Śląskiem uzbieraliśmy 54 tys na pomoc dla tej chorej Pani. Ponadto razem z Zagłębiem wykupiliśmy karnety i całe kino żeby obejrzeć film o GKS-ie Katowice.

Remik 2018-02-17 14:13:08

Będą i cygany z dywanami na sprzedaż haha

m(L)! 2018-02-17 12:00:05

do poniżej -chłopcze z plakatu- do Ciebie mowie,,czy ty czujesz w jakiej idei i dla jakiego motywu poniekąd jest ten film?? czy chwytasz ze tu chodzi o chorą kobietę ,której trzeba pomóc??:)))pomogłes?? czy plujesz jadem jak pies burek?? ...kurwa ogarnij się 'kibolu''

KKK 2018-02-17 11:43:14

Śmieszny klub i kibice to i film będzie śmieszny. Jak głupi i głupszy czyli gks ksg lub na odwrót , nie wiem kto kogo wali a kto się daje walić. Rok założenia 1964 to ja jestem starszy niż ten śmieszny żółty śmierdziel cygański. A będzie coś o kradzieży flag?

TyleWTemacie. 2018-02-17 11:24:02

Stary już ci odpowiem. Gieksa się tak rozwinęła przez zlekceważenie ich niestety. Nasza stara ekipa ich olewała i skutki widać dzisiaj. Gieksa nie jest mocna ani Gornik. No chyba, ze we dwoje. Jednak i tak im brakuje do Ruchu.

stary 2018-02-17 10:46:39

jak to mozliwe ze niby tak mocny ruch pozwolil na utworzenie i rozwiniecie sie kibicow lokalnego klubu gks powstalego tak pozno? moze po prostu ruch nigdy nie byl mocny? albo gks byl za mocny zeby ruch mogl mu przeciwdzialac?

Mini 2018-02-17 08:26:32

Chłopcy z ksg jadą do was z kwiatami już..

he-man 2018-02-17 06:19:44

Prawda w oczy kole

Smierć konfidentom 2018-02-17 04:01:55

Zróbcie zbiórkę po 20 zł Romka jajogłowie niech wyleczą i jego długi jęzor !

Gość 2018-02-16 23:42:42

robson napisz jak się sprzedajecie o bramki z .Z,S -BKS

Gość 2018-02-16 23:40:11

wole stracić flagi jak sprzedawać na psy i cbś

Robson 2018-02-16 20:07:32

Kinem jest to że stracili 44 flagi na rzecz Ruchu i Wisły.

marcel 2018-02-16 18:44:34

wole obejrzeć kaniola na youtubie

Kattowitz 2018-02-16 17:51:21

"Sukcesy GieKSy w latach 90-tych to tylko i wyłącznie zasługa śp. Mariana Dziurowicza" - tak sobie to tłumacz, gimbie. GKS młody klub powstały obok bardzo mocnych przeciwników (Górnik i Ruch), a mimo tego zaskarbił sobie wiernych kibiców i nie zniknął z mapy kibicowskiej.

he-man 2018-02-16 16:09:55

Sukcesy GieKSy w latach 90-tych to tylko i wyłącznie zasługa śp. Mariana Dziurowicza. Czyżby ten film był biorarfią?

m(L)! 2018-02-16 16:04:53

ku...mać...jesli sa moderatorzy na tej stronie,to wołam-nie idzcie tą droga,!! jak mozna publikowac posty takiego szczura jak ten na samym dole ,skoro piszemy o szczytnym celu,,dajcie numer konta,,sam wplacę na leczenie tej kobiety;( specjalnie to robicie? przeciez mozna nie publikować tego dyletanta,, i choc naprawde tak wiele nas różni-to pewne sprawy powinny łączyc;( szkoda panowie z kibice.net....czemu to sluży? nie piszcie mi o wolności słowa,, tu naprawde mozna pomóc tej kobiecie,nieważne czy z gieksy,czy kimkolwiek jest...... żal. pozdrawiam jeszcze norma(L)nych.wiem że są tacy))

Wnuczek 2018-02-16 14:16:52

Niech któregoś z twoje rodzinki choroba się trafi .Ciekawe jak bydzisz jak plakoł ludzie pomóżcie. Ps KSG Gliwice nie jesteś Żabolem

KSG Gliwice 2018-02-16 14:02:56

My też się wybieramy na tą premierę, razem z chłopakami z Łabęd i Kopernika. Dostaliśmy zaproszenie od naszych bliskich znajomych z Tauzena i Gisza. Jest już zarezerwowanych dla nas kilka hoteli. My bierzemy ze sobą kilka strzynek wódki dla znieczulenia oraz kremy nawilżające i lubrykanty. Już się nie mogę doczekać. KSG & GKS Forever Hooligans !