jaga

#Projekt1920

Piro Shop
Komentarze (0) 2018-02-16

Jagiellonia wraz z kolejną rundą rozgrywek rusza z relacjami na żywo z meczów domowych oraz wyjazdowych. 1920.FM to projekt, który umożliwi wszystkim nieobecnym na stadionie odsłuchanie na kanale YouTube relacji audio.

 

Nowy format będzie dostępny od najbliższego meczu białostockiej Jagiellonii. Twórcy zachęcają już teraz do subskrypcji kanału i obiecują dużą dawkę emocji.

 

„1920.FM to nazwa serii, która umożliwi wszystkim nieobecnym na stadionie kibicom przeżywanie emocji sportowych! Robert Bońkowski będzie specjalnie dla Was prowadził transmisje audio zarówno w trakcie meczów domowych jak i wyjazdowych. Nie możecie być na stadionie? Nie macie możliwości oglądania meczu w telewizji? 1920.FM to miejsce dla Was!” – informuje serwis jagiellonia.net.

 

Oprócz transmisji na żywo po meczu na kanale YT.com dostępne będą pomeczowe wywiady z zawodnikami. Wszystko to w ramach akcji #Projekt1920. Jak zapowiadają twórcy serwisu, już wkrótce na kibiców Jagielloni czekają kolejne niespodzianki w ramach nowego projektu.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.