Cracovia

Kibice Cracovii bojkotują mecze i domagają się rozmów z klubem

Piro Shop
Komentarze (26) 2018-02-10

Niecały miesiąc temu przedstawiciele Cracovii wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że nie będą sprzedawać biletów na sektory A i D, a dodatkowo na mecze w rundzie wiosennej będą mogli wejść jedynie posiadacze karnetów. 

Ostra rekacja prezesa Cracovii

Po spotkaniu z wojewodą, policją, prokuraturą, strażą miejską i zarządem spółki Ekstraklasa SA, zarząd klubu uznał, że będzie to najlepsza odpowiedź na to, co wydarzyło się podczas ostatnich derbów Krakowa, kiedy to kibice "Pasów" ostrzelali rakietami sektor Wisły. "To nie kibice ani chuligani, to bandyci" - stwierdził wówczas prezes Cracovii - Janusz Filipiak.

 

Dziś (10.02) Cracovia rozegra pierwszy mecz po zimowej przerwie ze Śląskiem Wrocław. Nie będą w nim jednak uczestniczyć kibice, ponieważ podjęli decyzję o wstrzymaniu wszelkich aktywności kibicowskich podczas meczów. Wczoraj wydali oświadczenie, które prezentujemy poniżej.

Oświadczenie kibiców Cracovii: 

"My, kibice Cracovii w związku z decyzjami podjętymi przez klub - dotyczącymi meczów domowych - ogłaszamy bojkot, który będzie trwał dopóki władze klubu nie podejmą z nami racjonalnych rozmów.

 

Jako siła tego klubu nie zgadzamy się na takie traktowanie! W związku z tym postanowiliśmy zbojkotować mecze naszej Cracovii na Ziemi Świętej.

 

Wszyscy kibice, którzy mają na pierwszym miejscu dobro Cracovii jak i godne reprezentowanie jej barw na naszym stadionie powinni odpuścić mecze domowe.

 

Przy ul. Kałuży 1 nie będzie prowadzony zorganizowany doping, nie będzie wywieszonych flag, transparentów ani opraw. 
Wszystkie akcje (zarówno na stadionie jak i poza nim) mające na celu promowanie meczów Cracovii będą zawieszone, a sektor rodzinny nie będzie działał.

 

Swoją postawą chcemy pokazać, że nie zgadzamy się z takim traktowaniem nas - kibiców! Władze klubu nie pozostawiają nam innego wyjścia.

 

Cracovia to My!"

 

Źródło: Stowarzyszenie Cracovia to My

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
KERAD 2018-02-20 20:43:46

Bezczelnosc ! Ja pierdziele, jaki tupet!

HWDKibolom 2018-02-17 20:50:03

zawsze i wszędzie kibolstwo jebane będzie !!!

he-man 2018-02-13 06:21:27

kogo interesuje zdanie dilerów i morderców? Prawdziwi kibice Cracovii? To ludzie , którzy mają klub w sercu z dziada pradziada, a nie chłystki biegające z maczetami i dragami w kieszeniach. To samo dotyczy się Wisły.

Mirek 2018-02-11 07:46:16

No i dobrze, przynajmniej normali, prawdziwi kibice będą mogli obejrzeć mecz w spokoju.

Święty Mikolaj 2018-02-11 06:59:03

Powodzenia !

Wielki 2018-02-11 05:35:54

Ostatnie derby pokazały kto rządzi w Krakowie-Craxa, która ośmieszyła i ostrzelała te rekinki

Paweł 1975 2018-02-10 23:36:20

Zobaczymy czy ktoś zrobi porządek z milicyjna Wisłą i za długi będą grać w 4 lidze bo jak inne kluby poniosły karę to dlaczego nie oni ??Czerwony smród dalej dusi a zapomniałem obojownikach o wolność którzy kiedyś chodzili w mundurach ZOMO i MO a teraz szczekają jak psy

Stefan 2018-02-10 18:40:08

Piłka nożna dla kibiców!

krakus 2018-02-10 17:51:07

Bojkot? jak tam kibiców zawsze jak na lekarstwo, zbierają się raz do roku na derby, gdyby nie Lech znczoący coś w tej ekipie to takie Cracovie i inne w POlsce by nie istatnialy, a tak jeszcze Lech ich ciągnie. A co do milicyjnego rodowodu Wisły to jakas bajka, bo Wisła została założona długo przed komuną, a za czasów komuny wiślacy walczyli w barwach z komunistami, Cracovia wtedy znaczyła mniej niż zerom a wcześniej wolała się wypierać polskości. Dodam jeszcze, że za czasów komuny wiele ekip miało z Wisłą zgodę, w tym zdogy Cracovii i nikt wtedy nie miał problem z gtsem bo kady wiedział, że to perfidny system przejął to co najlepsze w kraju więc i Wisłę; Skończyła się komuna i nagle wszyscy wielcy anykomuniści, szczególnie ci którzy tej komuny nie znali, na tym Cracovia zbudowała ekipe i z 5-10% w mięcie zrobiło się 30-40%, be bajeczek i propagandy o Wiśle dalej znaczyliby wielkie nic. Wisła Pany!!!

Kamil Szczecin 2018-02-10 17:03:08

Skisly nie toleruje za milicyjny rodowód, kiedy towarzysze i oprawcy z zomo katowali Polaków

Onyx 2018-02-10 15:58:28

Az strach sie bac tych wszystkich chuliganów na forum

Krk 2018-02-10 15:51:40

A co do Arki i Zaglebia to sie nawet nie wypowiadaj zawszona cipo

Krk 2018-02-10 15:47:57

Kai=zydzewska dziwka

LPH 2018-02-10 15:42:22

A to juz otwarcie piszesz ze jestes przedstawicielem lgbt ...to by wiele tlumaczylo...to nie portal dla ciebie teczowy parchu

Kai 2018-02-10 15:34:04

Analfabeto ziemniaczany zanim zaczniesz się ośmieszać naucz się podstaw gramatyki...igła pederasto.

LPH 2018-02-10 15:30:53

Do nizej....stary chyba wpierdalal ci sie do wanny ze jakas trauma zostala kondonie z dupy wyciagniety....w realu tylko objebac leb i nasrac w szyje takiej szmacie ...net hools ...w realu cipa

Kai 2018-02-10 14:29:08

Trzyj pyry pryszczaty amikorzu...układy z pejsami wam nie pomogą .Niebawem Arka was w dupe kopnie tak samo jak zrobiło Zagłębie...Hugo tak samo jak zero szacunku dla sprzętowych tak samo dla pedalstwa. ..kiedyś kosa dziś układy na pedałów nie ma rady..do ciebie pryszczczu z @lph

LPH 2018-02-10 13:15:24

Do nizej nizej...gimbo zjebana do ksiazek,szmato skukrwiała,albo wislacki pies lub zydzew z ta propaganda daleko nie pojedziesz smieciu

HugO 2018-02-10 13:05:42

Zero szacunku dla nożowników zarówno z Cracovi tak i z Wisły. ..na gołe ręce umiecie tylko w łazience.

Cracovia 2018-02-10 12:19:23

Zbojkotujcie tych przez których stadion jest zamknięty.

do lph 2018-02-10 12:17:46

a ty zajmij sie ekipa ktora rozpierdala zgody waszych zgod gdzie jest tyca pyroku zasrany nie chcial zerwac z wami zgody kurek z gazem odkrecamy cccccccsssss cracovia tak rzadzi jak tyca neo metal i radson

Krk 2018-02-10 10:23:32

Hahahaha to żeś wiarygodny, gdzie wisla jest w Krk bo ich nie idzie spotkać, ani na bramkach ani w knajpach, sama Cracovia i na rynku i na Kazimierzu, więc jak to jest że rzadzicie :)? Wyjdź z domu cipo.

LPH 2018-02-10 10:03:50

Do wiarygodny... Zajmij sie lepiej tym zomowskim tworem psie wislacki z gejmonta

Olek ZL 2018-02-10 09:50:59

Dlaczego pod artykułem o Cracovii, zawsze pierwszy komentarz zostawia wislak? Żydki raczej wogole nie komentują. Wygląda to na kompleksy.

Blue boy 2018-02-10 09:21:05

100% Racjii..

Wiarygodny 2018-02-10 09:08:38

Ci z kałuży ogłosili bojkot meczów u siebie.Wyczekiwali ile pójdzie karnetów,jak by poszło dużo wszystko było by cacy,ale poszło mało,co nikogo nie dziwi,bo tam z frekwencją zawsze słabo,to robią protest.Protest przeciwko profesorkowi,którego czczą na oprawach i szalach.Choć jak pamiętamy już kiedyś przeciw niemu robili bojkot ,który im wyszedł kiepsko. Jest to kolejne działanie pod publikę,które ma zamaskować jaka tam u nich nędza.