falubazpocztowk

Pocztówki dla klibiców Falubazu

Piro Shop
Komentarze (2) 2018-02-08

Za dwa miesiące startuje sezon żużlowy. Żużlowcy Falubazu nie pozwalają o sobie zapomnieć. Dla kibiców, którzy już kupili karnety, przygotowali niespodziankę. Każdy z nich otrzymał pocztówkę z obozu w Szklarskiej Porębie.

 

Falubaz postanowił podziękować tym wszystkim kibicom, którzy jako pierwsi zakupili karnety na zbliżający się sezon. Pocztówki ze zdjęciem drużyny, podpisane przez zawodników, trafiły właśnie do najszybszych fanów.

 

- Z każdego obozu zimowego nasi zawodnicy wracają nie tylko z naładowanymi akumulatorami, ale także ze wspaniałymi wspomnieniami. Chcieliśmy podzielić się atmosferą panującą w drużynie z naszymi najwierniejszymi kibicami. Tak powstał pomysł wysłania okolicznościowej pocztówki do kibiców, którzy zakupili już karnet na sezon 2018. To niespodzianka dla fanów, którzy są z nami na dobre i na złe. Dostajemy sygnały, że wielu kibiców było mocno zaskoczonych widokiem kartki z Norweskiej Doliny z podpisami żużlowców w swoich skrzynkach pocztowych. Duże brawa należą się także naszym zawodnikom. W niespełna godzinę podpisali kilkaset pocztówek, co nie było łatwym zadaniem - mówi Marcin Grygier, dyrektor marketingu w Falubazie.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Jp 2018-02-08 18:34:48

Wyślij do zaboli !

kks 2018-02-08 17:42:32

miłe :)