Zwycięski projekt Widzewa w budżecie obywatelskim

fcrawa

2018-02-05

Kibice Widzewa z Rawy Mazowieckiej zaangażowali się w tegoroczną edycję budżetu obywatelskiego miasta. Ich projekt "Rawa Mazowiecka z Widzewem od dziecka" wygrał tegoroczną edycję budżetu.

 

Zakończyło się głosowanie nad tegorocznym budżetem obywatelskim w Rawie Mazowieckiej. Kibice Widzewa złożyli projekt, który w głosowaniu zdeklasował konkurencję. Inicjatywę kibiców poparło 1034 osoby. Drugi w kolejności projekt uzyskał 433 głosy.

 

„Na czym polega projekt "Rawa Mazowiecka z Widzewem od dziecka"? Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Rawy Mazowieckiej. W jego ramach zaplanowaliśmy 3 spotkania z piłkarzami łódzkiego Widzewa w rawskich szkołach podstawowych raz wyjazdy na mecze. Łącznie akcja obejmie około 2000 (!) młodych Rawian” – informuje FC Rawa Mazowiecka.

 

Spotkania z piłkarzami odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1, Szkole Podstawowej nr 2 oraz Szkole Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej. Ponadto, zorganizowane zostaną wyjazdy młodzieży na mecze a ich uczestnicy będą mieli okazję m.in. wyprowadzić piłkarzy Widzewa na murawę przed ligowym meczem.





Komentarze (6)

do nizej - 2018-02-11 14:11:10

a wiesz co to dwac gwalcic kobiety kiboli lksy do ukladu/zgody Lph-a ale co sie nie robi do obecnej zgody


Do debila nizej. - 2018-02-10 18:57:29

Czy ty kmiocie jeden wiesz w ogole co to jest zwiazek homoseksualny? Amebo pierdolona umyslowa, nie odzywaj sie kmiocie jak nie wiesz.


do nizej - 2018-02-10 18:22:27

Łodz bliskie relacje homo seksualne żon z kibolami LPH na imprezie czy męzowie wiedza że żony urodzą nie ich dzieci?


Straszna prawda - 2018-02-10 01:02:12

Madryt, bliskie relacje homoseksualne z CSKA, niebezpieczenstwo pedofilii, czy rodzice tych Dzieci wiedza?


do nizej - 2018-02-09 13:18:53

wtopa na 3 miejscu to łks twór żydowski od hiszbergów bez wzgeldu co gadaja fakty


aj waj - 2018-02-08 19:02:53

Co tam Widzew, co tam Rawa, frekwencja i tradycja. ŁKS to jest top3 we wszystkim, bez względu na to co mówią i na fakty.


ŁDZ - 2018-02-07 21:44:24

Tak, Widzew - Rawa Mazowiecka i inne miasteczka - jak zwykle mistrzami galaktyki.


STARY WIDZEW - 2018-02-06 13:47:17

Pewnie przyjedzie na mecz WIDZEWA więcej dzieciaków z Rawy niż lks sprzedał karnetów dla najmłodszych Łódź to my WIDZEW


SRD 1910 - 2018-02-06 05:18:05

WIdzew Srodmiescie pozdro dla Czerwonej Rawy


do nizej - 2018-02-05 22:06:47

ty postaw pomnik hiszbergowi heimanowi wassercug poznanski trawbucel


VIP - 2018-02-05 16:30:12

Sorry, ale pomyślałem, że chcieli postawić kolejny pomnik ich twórcy i legendy Lutka Rozembauma:)


ŁKS jedyny klub w Łodzi - 2018-02-05 15:49:09

Czy dzieciaki znów dostaną przepocone nieprane stare koszulki z magazynu czy się wysilicie na nowe


prawdziwy - 2018-02-05 14:36:45

A co z hasłem "against modern football" !? Kto za to płaci?! Co z kominiarkami i napinka!? Czy będą odpalane race?- jak nie to zdrada ideałów!


Radosław Majdanek - 2018-02-05 14:05:24

Odchamianie czas zacząć.