sandecja1

Ciąg dalszy protestu Sandecji

Piro Shop
Komentarze (1) 2018-02-01

W ramach protestu kibice Sandecji nie wezmą udziału w prezentacji zespołu. Według nich taka prezentacja powinna odbyć się na stadionie a nie… w galerii handlowej.

 

„Bezdomność” Sandecji trwa w najlepsze. Kibice domagają się szybkich decyzji i niezwłocznej budowy stadionu. Wydali komunikat w sprawie dopingu na corocznej przedsezonowej prezentacji zespołu.

 

"Stowarzyszenie Kibiców Sandecji informuje, iż w związku z bierną postawą klubu w sprawie budowy nowego stadionu przy ulicy Kilińskiego, postanawia przyjąć równie bierną postawę w niektórych kwestiach związanych z szeroko pojętym kibicowaniem.

 

Zaczynamy od braku naszego czynnego uczestnictwa w zapowiadanej na 6 lutego tzw. "przedsezonowej prezentacji drużyny" która ma odbyć się w Galerii Trzy Korony. Stoimy na stanowisku iż prezentacje drużyny powinny odbywać się na stadionie (którego niestety nie mamy) lub halach sportowych (co przerosło organizacyjnie klub). W związku z tym nie planujemy w żaden sposób uatrakcyjniać ww. wydarzenia co wiąże się z brakiem flag oraz dopingu a także brakiem mobilizacji w naszych szeregach.

 

Jest to kolejny, po demonstracji przed ratuszem miejskim, krok mający na celu wyrażenie naszego niezadowolenia z zaistniałej sytuacji. O kolejnych działaniach informować będziemy na bieżąco.

 

Stowarzyszenie Kibiców Sandecji"

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
he-man 2018-02-20 06:17:25

Należy współczuć kibicom Sandencji. Historyczny awans, a oni grają na jakimś wygwizdowie. I niestety stadion u nich nie powstanie. Prezydent przykleił się do sukcesu ale kasy nie na, bo taka inwestycja w Nowym Sączu nie ma ekonomicznej racji bytu. Teraz tylko czeka aż klub spadnie by problem zniknął. Pora by kluby zaczęły zawczasu myśleć o infrastrukturze, a nie budzić się na pięć dwunasta z ręką w nocniku.