saczersi

Manifestują w sprawie stadionu

Piro Shop
Komentarze (11) 2018-01-11

Prezydent Nowego Sącza odpowiedział na list otwarty kibiców w sprawie budowy nowego stadionu dla Sandecji. Zapewnia, że stara się, aby prace przy budowie stadionu ruszyły jak najszybciej, ale nie spotka się z kibicami na manifestacji ws. budowy nowego stadionu, którą ci zapowiedzieli na najbliższy piątek.

 

Kibice Sandecji zbiorą się pod miejskim ratuszem w piątek o 18:00, aby pokazać poparcie dla budowy stadionu oraz zamanifestować swoje niezadowolenie z dotychczasowych działań władz miasta. Prezydent Ryszard Nowak odpowiedział na list otwarty i skierował swóje pismo do prezesa Stowarzyszenia Kibiców Sandecji.

 

- Państwa apel i organizację zgromadzenia odbieram jako kolejny akt wsparcia tak dla drużyny, jak i dla mnie i zespołu, który działa, by deklaracje i plany w sprawie powstania nowego stadionu spełniającego wymogi do gry w ekstraklasie stały się faktem w możliwie jak najkrótszym czasie – informuje w nim prezydent. - Działania które są podejmowane oraz opóźnienia wynikają ze starań by powstał obiekt na miarę oczekiwań kibiców.

 

O co walczą kibice? - „Po prostu, o spełnienie obietnicy nowoczesnego, funkcjonalnego stadionu, na min. 8200 widzów, z miejscami na lokale usługowe, sklepy itp, na którym będą się mogły również odbywać koncerty i inne imprezy(…). Oczekujemy konkretnych dat, terminów, kwot itp. odnośnie budowy.” – czytamy na stronie stadionsandecji.pl

 

stadion

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Nie rozumiem 2018-01-12 00:03:35

Najpierw wołają "against modern football" a później dej dej do miasta :/

sandecja cioty 2018-01-11 23:41:57

sękaczu z nowego sącza konfidentów masz w cracovii radson metal neo tyca pogoniony do grecji wymieniać dalej to kibicuj swojej wiosce gorolu

JAWORZNO 2018-01-11 15:18:15

sandecja to przydupasy sracovi won na Wieś kmioty