Pierwsza flaga ''skrojona'' w 2018

Pierwsza flaga ''skrojona'' w 2018

Komentarze (50) 2018-01-08

Koalicja kibiców BKS-u Bielsko Biała i Zagłębia Sosnowiec odwiedziła wczoraj Szczecin, gdzie dokonała pierwszego w nowym roku "skrojenia" flagi. Łupem padło nieźle znane w kibicowskiej Polsce płótno "Portowców" z datą założenia szczecińskiego klubu - 1948.

"Morsowanie" kibiców Pogonii

Kibice Zagłębia i BKS-u wybrali się w liczącą 600 kilometrów podróż, ponieważ skusiła ich informacja o "morsowaniu" kibiców Pogoni, czyli ekstremalnej kąpieli w lodowatej wodzie. Wyprawa okazała się udana dla koalicji. W internecie pojawił się lakoniczny komunikat wydany przez fanów Zagłębia Sosnowiec.

Komunikat Zagłębia Sosnowiec

Delegacja Bielskiego Zagłębia odwiedza Szczecin, przy okazji morsowania, które organizowali Portowcy. Z wycieczki wracamy z noworocznym prezentem :)

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Wojciech 2018-03-11 11:28:41

Lucyfer co ty wiesz dzieciaku zasrany kim ty kurwa jesteś żeby tak pisać niemając żadnego pojęcia sraj usiebie

ŁKS Łomżyk 2018-01-15 22:59:28

Nie wydaje mi się żeby z lechia byli obecni jacyś ukladowicze tym bardziej wyżej wymienione ekipy

Lucyfer 2018-01-15 17:00:39

brawo Panie Darku za stracenie flagi! czego się spodziewać od pogoni jak to same cpuny nie majace nic wspólnego ze sportem ,piasta z dupy zajebali jak i siebie nawzajem to co to ma być? jeżeli ktoś chce kroic flagi to smialo czy to na jakims kurwa morsowaniu czy na ich stadionie podczas meczu. jebac pogon i tych gamoni

Szn Rules 2018-01-15 05:33:38

KOSMITA.chyba ze ty jestes cipą jebaną.dymaja cie w twoim miescie pedale zajebany...

Ol 2018-01-14 15:47:26

a jeszcze jedno,biało stockie sraki po kiszonej kapuście nie siejcie fermentu,pryszczaci na siłkę lub do lekcji :-)po wywiadówce może być czerwony pasek

Ol 2018-01-14 15:33:56

Prawilne info,z Łomżyńskiego osiedla,Lechia dojechana wraz z układowiczami z Gdynii i Sosnowca 300 na 300 na plus dla Łomży

Przemek 2018-01-14 14:58:23

Ćwiczymy jeździmy walczymy wygrywamy i zabieramy szmaty- ŁKS Łomża PANY .Ci ci maja wiedzieć to wiedzą. Teraz dojedziemy cfelke Warszawa.

MuskularnyByk 2018-01-14 05:37:45

"nikt nie slyszal"-to że kolega z bloku nie opowiedział ci pewnej o akcji chuligańskiej, nie znaczy, że się ona nie wydarzyła. najważniejsze informacje rozchodzą się wśród ludzi kumatych, którzy niechętnie rozpowiadają je byle komu/gimbom. Łomża jak na razie objawieniem nowego roku. Lechia ją trochę zlekceważyła.

do nizej 2018-01-13 18:06:20

dzieci do spania nikt nie słyszał o avanti łomza vs lechia

do Kolarz 2018-01-13 15:04:30

Prawda.

Kolarz 2018-01-13 13:29:46

Czy to prawda ze Lech zaczął się nami interesować ? Byłoby wspaniałe ŁKS Łomża stomil i Lech

m(L)! 2018-01-13 12:49:39

do ponizej hej kibo(L) tez kumam ze jestes moje roczniki,,w sumie fajnie ze napisałes,ta gimbaza to naprawde ułomna i nie warto tego nawet komentowaqc,,sluchaj ,,jak Pogon na Legiunie wpadala 2002-2005 a to były piekne wyjazdy naszej grupy wschodniej na Legie- to kazdy sie zachwycał,,mocna była Pogon,,pamietam super melanz z chlopakami z gryfina;)na kanałku,, ..co dzis kur...leszcze wiedzą ?? no niestety czas zatarł choc ja,,jako Legionista od 25lat(to mowie mlodym) nigdy nie wypre sie przyjaciół z Pogoni:)) ..i wiem ze oni mnie,, a Zagłebie jezdzac do nas troche szacunku musi miec ,,bynajmniej do starszyzny,,a nie kuźwa ura bura,a żal i wstyd nieraz za te dresiarstwo ze porażka(( z pozdrowieniem mistrza Kazimierza Deyny!! M(L)

Kibol 2018-01-13 05:02:05

Za moich czasów Pogoń to była ekipa która takie Zagłębie i BKS to by różniący u nich w miaktach, każdy się z nimi liczył i miał do nich szacunek. Właśnie wtedy Legii zależało na sztanie z silną Pogonią, i trwało to do kilku lat wstecz, gdzie Legia ponoć jako bracia wybrali silniejsze na chwile obecną Zagłębie. Na dzień dzisiejszy kibicowsko Pogoń jest na niskim poziomie, co niż znaczy że z biegiem lat stan rzeczy może się zmienić, nie tylko w stosunku między Zagłębie i Pogonią ale między każdą ekipą w Polsce, więc nie napisać się internetowe gibusy na necie kto jaką ma ekipę, bo dziś jesteście na gorze a za parę lat możecie być na dnie.

ZnawcaTematu 2018-01-13 00:32:54

Łomża nieźle zaczęła rok-nawet najmocniejsza bojówka w kraju (czyli Lech Poznań) zaczęła się nią interesować. ŁKS to największe objawienie chuligańskie ostatnich lat.

mazowszanin 2018-01-12 15:21:45

LKS Lomza we srode obija 2 busy lechi gdansk pod mikolajkami. Info na 100% sprawdzone w Lomzy. Duma Mazowsza tym razem sama bez stomilu. 2 worki gdanskich szmat na dywanik, prowadzone sa rozmowy z legia zeby im oddac.

kosmita 2018-01-12 09:56:57

pogon cipy straciły dwie fany na rzecz zsh i jedna na rzecz ruchu widzial ktos ta bójkę w sadzie dwóch kiboliz pogoni ten co sie rozjebał dalej smiga w pogoni fil dalej jest w necie bójka w sądzie

Bo wiem 2018-01-11 19:11:06

Napiszę ostatni raz koleś tak zwany decyzyjny pojechał z żoną i dzieckiem i mial przy sobie fane, nie wiem co nim kierowało że na takie wyjazdy rodzinne zabiera się flagi. Akcja odbyła się bardzo honorowo co Pogoń powinna potwierdzić. Dostali też telefon żeby się ustawić choć nie zebrali ekipy. Tak to wyglądało wojownicy więc nie ma nad czym dyskutować. A i jeszcze jedno wracali przez centrum Szczecina i nikt ich nie niepokoił. Nie jestem za żadną z tych ekip Ale ZS dla mnie jest jedną z najbardziej honorowych ekip co pokazali nie raz. Pozdrawiam.

do Oligs 2018-01-11 18:44:31

1. Stomil 2. BKS 3. Piast 4. Elana

Rybka 2018-01-11 08:53:38

BLA, BLA, BLA...

Oligs 2018-01-11 07:12:43

Kto ma lepszą ekipę BKS Bielsko,Stomil czy Elana?

Henek 2018-01-10 17:54:40

Stomil Ponad Wszystko

lata 90' 2018-01-10 15:56:12

kumaci kibice wiedzą że zdobycie flagi w taki sposób jest frajerskie i się nie liczy.

Kibic73 2018-01-10 14:23:53

To jest problem Zagłębia, że flagi pilnuje 1den gościu ew kobiety i dzieci? Co za pierdy?co za czasy ? 600km jechali? to co? za dużo? ile można? żeby było cool? Co to za pokolenie nam wyrosło nowe "kibolskie";-) ps Droga Redakcjo każdy czasem popełnia błędy ale kto pisze dla was te newsy? "nieźle znana flaga"? serio przecież to aż zęby zgrzytają jak się czyta takie cuś...napisać "dobrze znana"? nie można było ?

SH1920 2018-01-10 10:35:22

Czy to ważne kto się kąpał, przeciez nie kobiety i dzieci przyniosły tą fanę na imprezę. Równie dobrze można by napisać, że ktoś skroił na stadionie z sektoru gdzie akurat były dzieci, kobiety i rodziny. Przecież zawsze wyznaczone osoby pilnują takich flag najwyraźniej z powodu zaskoczenia lub siły przeciwnika te osoby w Pogoni nie dały rady i zasłanianie się dziećmi czy kobietami jest w tym wypadku śmieszne.

do mazowszanin 2018-01-09 22:47:18

popytaj dobrze pierwsza nie udana zasadzka koalicji ksgks na Jage w katowicach na załężu a widze gimbo ze jestes mało obeznany

kleofas 2018-01-09 22:31:50

fajnie że wybiły się takie ekipy jak ŁKS Łomża czy Piast Gliwice czyli mniejsze i mniej rozpoznawalne, a z charakterem. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze one namieszają na scenie.

mazowszanin 2018-01-09 22:16:13

jaka jaga o czym wy piszecie, jaga nie istnieje, pogon jest jeszcze slabsza niz bialorusy. nowa triada lechia stomil LKS Lomza. legi juz nie potzrebujemy tylko LKS LOMZA

Kross 2018-01-09 19:18:39

"próbowali się na załężu ustawić"-przecież nie mieli szans z tak dużą liczbą Jagi, chodziło o to, żeby ich zaskoczyć i postraszyć. Gdyby kalkulowali, to w tak małej liczbie by w ogóle nie wystartowali. Mentalność i szufladkowanie przez tutejszych gimbów przeraża...

do Bedzin 2018-01-09 19:15:27

No taaak, przeciez o to chodzi w kąpieli morsów-zabawa całych rodzin... Głównie zabawa dla dzieci. ZS i BKS=kroją rodziny zamiast prawdziwych kibiców

Bedzin 2018-01-09 17:49:07

To jest dlugoletnia milosc nawet jak byla jeszcze koalicja zs l p po ulicach Zaglebia Dabrowskiego nioslo nie podam dloni kurwie szczecinskiej pogoni ktos tam napisal ze dzieci i kobiety wykroili to dzieci i kobiety sie kapaly w styczniu ?

Rocznik81 2018-01-09 11:02:39

Boss SZN- Jesteś głupszy niż ustawa PiSu przewiduję. Akcja moim zdaniem jak najbardziej na +

złodziej 2018-01-09 10:25:12

co tu gadac o ksgks próbowali na załężu na Jagę sie ustawic i sie przeliczyli hahahha prawda jest taka ze z nikim nie dawają rady Stomil z Lechia pogonił u siebie Bełchatów Hutnik Krk górnik&gieksa banda c*ela potem Stal Stalowa Wola umożliwia przejazd na trasie i ta twoja torcida miała ciężko i nie rób ich dziecko za bogów bo wcale nie są tacy silni każdy ich zna od lat za krzywe akcje

Nowy 2018-01-09 09:33:12

do 19L16 a koalicja GKSG nie wyszla do ZS i BKS jak byli w przewadze w drodze do Jaroslawia ?

GG2P 2018-01-09 06:00:17

przepraszam za poniższą pomyłkę. Miało być-zs bks 2 pedały

GG2P 2018-01-09 00:34:11

górnik gieksa 2 pedały

henrykKSZO 2018-01-09 00:10:09

Widzę że kosa ZS z Pogonią jest bardzo ostra. Koalicja BKS&ZS jechała tyle km zeby zdobyć flagę

do nizej 2018-01-08 22:42:10

w przewadze zabolku legia walczyła bez zgód a wy ze zgodami co tu gadac jestes nr 1 w PL frajerska ekipa nie od dzis pykalismy was dwu krotnie i twoja ekipa ksgks piszczała i tego nikt nie zmieni ze kazdy w PL was klepie i pucujecie sie do lecha co na wam odpowiedzial pogonce psów z ekipy ale wolicie miec ich przy sobie to zastanów sie smarkaczu smiesznej koalicji

KSG Gliwice 2018-01-08 22:00:36

19716 smieRdzisz chwastem...to Torcida zapoczątkowała grube czyszczenie magazynków i to Torcida jako No 1 ekipa pierwszy raz 7egłe pykała...tego już nikt nie zmieni.

19L16 2018-01-08 21:52:00

A później dzwoniecie i Panie noga nasz aspirancie co zrobić mamy jak przez Ruch jesteśmy yebani takiej rosyjskiej dziwki jak Ty niema nigdzie jak w ekipie szybkich biegaczy

19L16 2018-01-08 21:41:23

Geju z Gliwic Ciebie cyganki dziennie yebia zapomniałeś dodać rusku szczewusku ze w 2 krotnej przewadze bo inaczej macie kupe w majtach a Ty cygański płyn w mordzie slabiutki Bełchatów czy Hutnik yebal ta wasza torcipe ale czego się spodziewać po ruskich bekartach tylko ruskiej propagandy

Boss SZN 2018-01-08 21:31:10

Strzał w kolano i dowód na to że Sosnowiec i Bielsko to słabiutkie ekipy-dlaczego musiały one jechać tyle km specjalnie, żeby skroić flagę głównie dzieciom i kobietom? Tylko dlatego, bo te słabe ekipy nigdzie bliżej nie znalazłyby rywala, który dałby sobie ukraść flagę. Gimby się podniecają, nawet ten pode mną pisze "pozazdrościć", hahaha, żenada xD Słaba i frajerska akcja. Pogoń NA ZAWSZE! ZS+BKS=psy

RUCH 2018-01-08 21:15:59

600 km, kto się tyle przekulał po flagę? Pamięta ktoś? Mogli być nawet w 100 do tego typa z flagą, dobra akcja i tyle-pozazdrościć!

Marester 2018-01-08 20:46:48

Akcja ciekawa. Zapraszanie to warta rzecz na 600km

KS Gliwice 2018-01-08 20:24:06

sosnowieś i beka-es o co to QwRwa jest ? Torcida Ległeje yebała

Mike 2018-01-08 20:02:04

Do jednego gościa podjazd w 18.Jest się czym chwalic

X 2018-01-08 17:24:35

Niszczyciel - znany wojownik nieznanej ekipy. Ma za sobą 100 ustawek -obejrzanych na YT . Boże proszę zlikwiduj internet skoro każdy debil może napisać że krojenie flag stało się nudne . Jeszcze piszę że to dla gimb szykując się do przerwy zimowej w swoim gimnazjum. Brawo koalicja

Niszczyciel 2018-01-08 17:12:47

Krojenie flag stało się nudne i jarają się tym jedynie gimby. Nie ma to jak klasyczne rugby, a nie uganianie się za płótnami jak dzieci.

K 2018-01-08 17:12:36

Dopóki byli z Legia to mieli parasol ochronny przed ZS a teraz to wrecz dramat zeby stracic swoja jedna z najwazniejszych flag we własnym miescie, na własnej imprezie

X 2018-01-08 17:12:16

Przynajmniej szybko im gorąca się zrobiło po tym morsowaniu . Powinni być wdzięczni za rozgrzewkę :)

RUCH 2018-01-08 17:11:14

no i brawo hehe