resv

Resovia nadal walczy o stadion

Piro Shop
Komentarze (6) 2017-12-13

Od dyskusji na temat budowy Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego rozpoczęła się wczorajsza sesja Rady Miasta Rzeszowa. Wywołali ją kibice CWKS Resovii, którzy z balkonu przysłuchiwali się obradom.

 

Radni rozpoczęli sesję od przyjęcia apelu do marszałka o przyspieszenie prac zmierzających do budowy centrum lekkiej atletyki na bazie stadionu CWKS Resovii. Chcą zapisania w budżecie województwa środków na inwestycje oraz domagają się przyspieszenia prac nad porozumieniem między miastem, a samorządem województwa w tej sprawie.

 

Wizyta na sesji rady zaowocowała również spotkaniem delegacji kibiców z prezydentem miasta.

 

"Gdy wychodzimy niespodziewanie przychodzi do nas prezydent miasta, Tadeusz Ferenc, zapraszający cześć naszej delegacji na rozmowę, na której pokazuje nam zapisaną w uchwalonym budżecie miasta kwotę 8 milionów złotych na budowę centrum. Oprócz tego zapewnia nas, że jeśli Resovia zakończy sezon na wyższym miejscu niż lokalny rywal, zmieni sposób dofinansowania na rzeszowskie kluby – informują kibice Resovii".

 

fot. supernowosci24.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
ŁKS-iak 2017-12-17 10:32:30

Powodzenia w walce o stadion. Resovia to klub z tradycjami i rzeszą kibiców - porządny stadion zwyczajnie się należy.

rt 2017-12-14 08:12:53

Dokladnie w rzeszowie chodzi na pilke czy to Stal czy Resovia garstka ludzi i dlatego szkoda zmarnowanych pieniedzy

Rzeszowianin 2017-12-13 18:03:22

loko chyba naćpany jesteś pisząc takie bzdury. Lekkoatletyka sportem niszowym ? Co wieczór pełno ludzi biega po dziurawym tartanie , dzieci z całego regionu podczas zawodów przebiera sie w busach a ty piszesz , że pieniądze wyrzucone w błoto ? Po gorszej stronie stadion za milony na który garstka narkomanów chodzi , ratusz srebrnikami sypie dla bandy pseudopiłkarzy a ten pisze o marnotrawieniu haha. Nie długo zniknie ten czerwony prezydent miasta a wy z obrońców stalingradu czyt. z hetmańskiej razem z nim ...

PozdRo z Łodzi 2017-12-13 17:18:04

Stadion dla Stali Rzeszów!!!

Loko 2017-12-13 16:14:15

No tak, nie ma to jak wyrzucić z naszych podatków 8 milionów zł w błoto, budowa takiego centrum mija się z jakimkolwiek sensem ! Lekkoatletyka to dyscyplina niszowa która stadionu nie zapełnieni, wystarczy wyremontować bieżnię bo remontować stadion za grube miliony dla 300-400 osób bo tyle chodzi na mecze drużyny która nigdy nie prezentowała przyzwoite poziomu sportowego to jakiś kabaret. Jako mieszkaniec Rzeszowa mówię stanowcze NIE !! Marnotrawieniu pieniędzy podatników.

Stefan 2017-12-13 11:58:08

Walczyć do końca,podatki płacicie,więc niech coś z tego będzie dla miasta Rzeszów. Nie dla zapyziałych polityków,radnych,itp. Stadion Resovii się należy!