Kolejne pobicie w Rudzie Śląskiej

ruda

2017-12-04

Policjanci z Rudy Śląskiej poszukują sprawców pobicia, którzy w dziesięciu zaatakowali 18-latka ubranego w barwy Górnika Zabrze. Poszkodowany nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16:00. W centrum miasta został pobity kibic ubrany w bluzę Górnika Zabrze. To nie pierwsze takie zdarzenie w Rudzie Śląskiej. Pod koniec października zginął jeden z kibiców Torcidy pobity przez kibiców chorzowskiego Ruchu.

 

– Poszkodowany został już przesłuchany przez naszych ludzi, ale stwierdził, że nie chce zgłaszać przestępstwa – mówi Arkadiusz Ciozak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej. Policja podejrzewa, że sprawcami mogą być pseudokibice Ruchu Chorzów którzy od pewnego czasu „polują” w mieście na sympatyków Górnika - informuje gazeta.pl.

 

Władze Rudy Śląskiej zwróciły się do policji oraz straży granicznej o zwiększenie patroli na ulicach. Według samorządowców konflikt może eskalować i możemy spodziewać się dalszych starć w tym podzielonym na sympatyków Górnika i Ruchu mieście.





Komentarze (42)

GKS Jastrzebie - 2017-12-10 12:10:30

Jak zdechl jeden na rudzie z gliwic to mialem nadzieje ze to ta wagina i konfident ksg gliwice ale niestety, ona siedzi w domu ,pisze donosy i bajki na necie.


KS Gliwice - 2017-12-09 20:39:53

do poniżanego ..straszna ta legła takie rzeczy wam po autostrada robiła...pf wstyd dla Ślaska legii dupy dać ! denis,hmielok,farmer,biker,mały,kotwica,wiadomo co


Dari & Wasyl - 2017-12-09 19:36:41

My gejuszka z Gliwic chlostalismy kutasami po czole mordzie dupie w 10 i się mu to podobało


Torcida - 2017-12-09 15:50:31

W 10 na 1 to pokazuje jak slaba ekipa sa Smierdziele!TORCIDA Rzadzi!!!


kumaty z Rudy - 2017-12-09 15:02:08

ruch znany z konfidentów-grudzień majek kanar łobuz migol staniol mantel fetor skiniol szambo władek hames manko goły tomb sobek hamat kocher ginter łobuz świerczek romek hajduk gomez winek chrobry gagatek homar gimbo młody konek ciućmok trol kamol staszic beton lolek grom latos hała kalecki kromka wonglik dolar mamed krejzol dżordż robot skompy hampel pała gajos klops weteran mankowski kabel szariat itd itd itd


cała Polska śpiewa z nami - 2017-12-09 13:37:51

Polska Kibolska


cała Polska śpiewa z nami - 2017-12-09 13:17:09

wypierdalać z kibolami


KS Gliwice - 2017-12-09 10:52:16

ulubiony progrm TV smRodu ..jeden z dziesięciu i mali giganci....chcie do lasu nas 20 000 was 5000 przy wysiadaniu z fur jestescie zdeptani.


KAMRATY HAHA - 2017-12-09 10:14:42

konfidenci całe życie 9ks katowice sisi brzęczek strugu postuła kocur rzeszut goryl mody rosa jaca bokser hoffek hans rządny ciubas kaniol kępa smolak załuski poniedział achtel werner tajol rogus grabarz pazdzior pastuszka nykiel murzyn tauzen banan kodak jabol itd szczewa bęben wafel ołówek ogórek mokry benek stary bobo noga mara kaszyc szymiki meller spyt jamrozik itd itp wisłoka ached homer


do silny żabol - 2017-12-09 10:11:00

skoncz dziecko jak i reszta tu gimbów nie douczony z fejsa ze wygraliscie wtedy z 7egia jakbyliście ze zgodami w rewanżach porażka a co do sypiacyk ksywami to niech gieksa i zabole pogonia nie dawno row rybnik wizoł juz przykład od zaboli a co do zabojstwa pastor to nikt nic nie wie a zabole maja juz 4 kibiców zbitych także nawet juz nie jestescie od lat kibicami a zaboli i giekse znaja z frajerstwa i konidenctwa


As - 2017-12-09 08:49:49

Obiektyw, żeby ludzi okłamywać to mnie nie dziwi, szczewska natura. Ale żeby sam siebie oszukiwać? No chyba, że twoja wiedza opiera się na internecie. Gdzie te ruskie barwy na Rudzie? Chyba po piwnicach bo na ulicy :) Jebac konfitury


pitu pitu. - 2017-12-09 06:41:12

Hahahahahaha obiektywny jak nie wiem co :) Co chwilę widzę w barwach Ruchu na Rudzie chłopaków, czasami jakaś żaba rozklekotana przejdzie wystraszona.


obiektyw - 2017-12-09 04:22:01

kiedys na Rudzie można było spotkać jakiegoś małolata w niebieskiej bluzie, a aktualnie jest to niemożliwe. Albo widać kogoś w bluzie Górnika, albo żadnych barw. Pozmieniało się na zdecydowany plus dla KSG. Pozdro dla kumatych


TyleWTemacie. - 2017-12-08 11:17:33

Deratyzacja, KSG&GKS potomki MO. KOmuchy to wasza rodzina.


BF1920 - 2017-12-08 10:31:13

Mocne teksty w necie ze strony KOalicji ! Strach się bać ! Tak Górnik&Gieksa wie co to honor hahahahaha. Hipokryci. Górnik trzęsie portkami przed Ruchem.


gomole - 2017-12-08 06:09:47

Górnik trzęsie Rudą


Grudzień i Jedras - 2017-12-07 21:27:19

Grudzień jest najlepszy miesiąc smierdzacych hahaha wy największe rozjebundy zaGaniary


Marcin b - 2017-12-07 18:25:05

Na radoszowskiej 108 jest salon kosmetyczny i ... lodziarnia - pasuje:)


Jo - 2017-12-07 00:46:06

No no widzę same konfitury internetowe... Nikt nie pamięta jak było w Zakopanem ? Czyli same pajace tu piszą ?


Wywiadowca - 2017-12-06 23:59:35

Lukasz Latos Ul. Radoszowska 108/04 Ruda Slaska Kochlowice


hahaha torcipa - 2017-12-06 23:44:18

Ujadaja ujadaja a jak cos to za policje spierdalaja.


KS Gliwice - 2017-12-06 23:00:27

pf to banda wuja kilku farjeRa udaje boksera 70max i 15 sekund....tak jak z legią...chodzcie do lasu wy kuRy chodzcie do lasu jest zimno to wam henna z tatuaży nie zejdzie...no dawć city.


Mylfo - 2017-12-06 20:08:57

Rusy macie fantazję i komunistyczna propaganda bękarty ruskich klub przywieziony prosto z Moskwy dziwki komuchow


Laki - 2017-12-06 19:57:51

Ruch sruch , ciągle wyłączone telefony ! Dawać dziwki banda na bandę a nie te wasze dziwne wykrety obsRane cioty!!! KSG


torcida pizdzida malowane dzieci - 2017-12-06 18:28:15

Haha internetowa torcida hahahahahaha bici na kazdym kroku. Jutro dajcie post ze gosc z broda w czerwonych barwach, jezdzil furom z plozami i lal ich przed komputerami... A no i mial sprzet hahahaha


KS Gliwice - 2017-12-06 16:53:19

sssacun dla smRodu że 10 uzberali .pewnie zbiórka przed wisłą CBSP jest z was dumne...chodzcie do lasu wy kuRy chodzcie do lasu..bedziecie robic za bałwany...Torcida by te wasze 70 pajacy zadeptała wysiadając z fur...mamy Lidera idziemy po was i majstra.


Silny Żabol - 2017-12-06 16:11:56

wpierdol od ruchu? ruch przegrał z legią, potem przegrał z sosnowcem, a Wielki Górnik wygrał z Legią. Wielka Torcida nie ma się czego obawiać i nigdy nie odmawia, ale niestety ruch nie odbiera telefonu.


KOMUNIKAT - 2017-12-06 15:41:50

KONKRETNA BANDE TO MIELI ALE W NECIE


Koreanczyk - 2017-12-06 15:21:25

Kiedyś górnik miał konkretną bandę na Rudzie ale teraz są w odwrocie widać


Obiektywny Ok - 2017-12-06 13:46:24

Przestañcie wrescie zabrzañskie hamy i prostaki wypisywac tu te rasistowskie poglądy . W polityce bylo 27-1 . Umawiajcie sie z chorzowskimi w legalnych ustawkach w ringu i wpierdol wszyscy dostaniecie


Trójmiasto - 2017-12-06 12:19:44

Patriotyczny patrol Bóg Honor Ojczyzna a w wigilię kogoś znowu zabiją. Z tej czy z tamtej strony.


Olivier - 2017-12-06 11:12:23

Fajnie sie atakuje 10 na 1 zobaczymy przyjdzie taka pora a to wy doataniecie po mordach śmierdziele


Ja - 2017-12-06 08:47:49

Ruch spuch to same złamasy


Mario11 - 2017-12-06 08:11:34

Tylko chorzowskie takie frajery dziesięciu na jednego boli ich że za chwilę od początku czwarta liga .Ciekawe co z tymi mordercami co zabili naszego Kibica.


LeciaGdansk - 2017-12-06 07:44:51

Jebac sprzetowcow tylko Śląsk & Lechia jebac Wisłe !


ZabicRuch - 2017-12-05 21:57:49

Torcida zrobcie wkoncu porzadek. Ilez mozna czekac na Wasza odpowiedz. Zostawiliscie 14-18 latkow samych przeciw tej bandzie przestepcow od Latosa. Piekary Gliwice Zory Rybnik - wjedzcie na Bykowina i Kaufhaus i zrobcie im Wolyn. Smierc chorzowskiej kurwie.


Andy - 2017-12-05 21:46:41

Sfrustrowani kibice 3ligowca napadaja na kibiców mistrza Polski.


Jp - 2017-12-05 20:43:06

Lotek pała


Kibic - 2017-12-05 19:20:42

Ja pierd. przecież na Rudzie średnio co godzinę dostaję ktoś po głowie za barwy czy to z jednej czy to z drugiej strony nie wiem z czego ta spina i bez sensowne bicie piany


1910 - 2017-12-05 17:35:38

Latos, latos wszędzie, oszalało, zwarjowalo moje serce ! Pozdrowienia od K. z Łodzi. Już nie mogę się doczekać kiedy przyjedzie Ruch do nas, przyjedzie Ruch do nas...


Ktos - 2017-12-05 06:26:37

Obiektywny Ty sobie chyba jaja robisz takimi wpisami. Zwłaszcza gornik w przewadze nie atakuje-ale się uśmiałem. Wigilia wkrótce a nie prima aprilis


obiektywny - 2017-12-05 05:51:08

Górnik i Gieksa zawsze honorowo, nigdy w przewadze, a ruch? Drugi raz z rzędu biją jednego w dziesięciu-to skandal, żenada i demonstracja słabości kibiców klubu z Chorzowa.


Zobacz również