ruda

Kolejne pobicie w Rudzie Śląskiej

Komentarze (43) 2017-12-04

Policjanci z Rudy Śląskiej poszukują sprawców pobicia, którzy w dziesięciu zaatakowali 18-latka ubranego w barwy Górnika Zabrze. Poszkodowany nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16:00. W centrum miasta został pobity kibic ubrany w bluzę Górnika Zabrze. To nie pierwsze takie zdarzenie w Rudzie Śląskiej. Pod koniec października zginął jeden z kibiców Torcidy pobity przez kibiców chorzowskiego Ruchu.

 

– Poszkodowany został już przesłuchany przez naszych ludzi, ale stwierdził, że nie chce zgłaszać przestępstwa – mówi Arkadiusz Ciozak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej. Policja podejrzewa, że sprawcami mogą być pseudokibice Ruchu Chorzów którzy od pewnego czasu „polują” w mieście na sympatyków Górnika - informuje gazeta.pl.

 

Władze Rudy Śląskiej zwróciły się do policji oraz straży granicznej o zwiększenie patroli na ulicach. Według samorządowców konflikt może eskalować i możemy spodziewać się dalszych starć w tym podzielonym na sympatyków Górnika i Ruchu mieście.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
The 2017-12-11 10:28:50

Widzew jak Kijowski , zyje ze zbiorek do puchy; )

KS Gliwice 2017-12-09 20:39:53

do poniżanego ..straszna ta legła takie rzeczy wam po autostrada robiła...pf wstyd dla Ślaska legii dupy dać ! denis,hmielok,farmer,biker,mały,kotwica,wiadomo co

Torcida 2017-12-09 15:50:31

W 10 na 1 to pokazuje jak slaba ekipa sa Smierdziele!TORCIDA Rzadzi!!!

kumaty z Rudy 2017-12-09 15:02:08

ruch znany z konfidentów-grudzień majek kanar łobuz migol staniol mantel fetor skiniol szambo władek hames manko goły tomb sobek hamat kocher ginter łobuz świerczek romek hajduk gomez winek chrobry gagatek homar gimbo młody konek ciućmok trol kamol staszic beton lolek grom latos hała kalecki kromka wonglik dolar mamed krejzol dżordż robot skompy hampel pała gajos klops weteran mankowski kabel szariat itd itd itd

cała Polska śpiewa z nami 2017-12-09 13:37:51

Polska Kibolska

do silny żabol 2017-12-09 10:11:00

skoncz dziecko jak i reszta tu gimbów nie douczony z fejsa ze wygraliscie wtedy z 7egia jakbyliście ze zgodami w rewanżach porażka a co do sypiacyk ksywami to niech gieksa i zabole pogonia nie dawno row rybnik wizoł juz przykład od zaboli a co do zabojstwa pastor to nikt nic nie wie a zabole maja juz 4 kibiców zbitych także nawet juz nie jestescie od lat kibicami a zaboli i giekse znaja z frajerstwa i konidenctwa

As 2017-12-09 08:49:49

Obiektyw, żeby ludzi okłamywać to mnie nie dziwi, szczewska natura. Ale żeby sam siebie oszukiwać? No chyba, że twoja wiedza opiera się na internecie. Gdzie te ruskie barwy na Rudzie? Chyba po piwnicach bo na ulicy :) Jebac konfitury

pitu pitu. 2017-12-09 06:41:12

Hahahahahaha obiektywny jak nie wiem co :) Co chwilę widzę w barwach Ruchu na Rudzie chłopaków, czasami jakaś żaba rozklekotana przejdzie wystraszona.

obiektyw 2017-12-09 04:22:01

kiedys na Rudzie można było spotkać jakiegoś małolata w niebieskiej bluzie, a aktualnie jest to niemożliwe. Albo widać kogoś w bluzie Górnika, albo żadnych barw. Pozmieniało się na zdecydowany plus dla KSG. Pozdro dla kumatych

TyleWTemacie. 2017-12-08 11:17:33

Deratyzacja, KSG&GKS potomki MO. KOmuchy to wasza rodzina.

BF1920 2017-12-08 10:31:13

Mocne teksty w necie ze strony KOalicji ! Strach się bać ! Tak Górnik&Gieksa wie co to honor hahahahaha. Hipokryci. Górnik trzęsie portkami przed Ruchem.

gomole 2017-12-08 06:09:47

Górnik trzęsie Rudą

Grudzień i Jedras 2017-12-07 21:27:19

Grudzień jest najlepszy miesiąc smierdzacych hahaha wy największe rozjebundy zaGaniary

Marcin b 2017-12-07 18:25:05

Na radoszowskiej 108 jest salon kosmetyczny i ... lodziarnia - pasuje:)

Jo 2017-12-07 00:46:06

No no widzę same konfitury internetowe... Nikt nie pamięta jak było w Zakopanem ? Czyli same pajace tu piszą ?

Wywiadowca 2017-12-06 23:59:35

Lukasz Latos Ul. Radoszowska 108/04 Ruda Slaska Kochlowice

hahaha torcipa 2017-12-06 23:44:18

Ujadaja ujadaja a jak cos to za policje spierdalaja.

Mylfo 2017-12-06 20:08:57

Rusy macie fantazję i komunistyczna propaganda bękarty ruskich klub przywieziony prosto z Moskwy dziwki komuchow

KS Gliwice 2017-12-06 16:53:19

sssacun dla smRodu że 10 uzberali .pewnie zbiórka przed wisłą CBSP jest z was dumne...chodzcie do lasu wy kuRy chodzcie do lasu..bedziecie robic za bałwany...Torcida by te wasze 70 pajacy zadeptała wysiadając z fur...mamy Lidera idziemy po was i majstra.

Koreanczyk 2017-12-06 15:21:25

Kiedyś górnik miał konkretną bandę na Rudzie ale teraz są w odwrocie widać

Obiektywny Ok 2017-12-06 13:46:24

Przestañcie wrescie zabrzañskie hamy i prostaki wypisywac tu te rasistowskie poglądy . W polityce bylo 27-1 . Umawiajcie sie z chorzowskimi w legalnych ustawkach w ringu i wpierdol wszyscy dostaniecie

Trójmiasto 2017-12-06 12:19:44

Patriotyczny patrol Bóg Honor Ojczyzna a w wigilię kogoś znowu zabiją. Z tej czy z tamtej strony.

Olivier 2017-12-06 11:12:23

Fajnie sie atakuje 10 na 1 zobaczymy przyjdzie taka pora a to wy doataniecie po mordach śmierdziele

Mario11 2017-12-06 08:11:34

Tylko chorzowskie takie frajery dziesięciu na jednego boli ich że za chwilę od początku czwarta liga .Ciekawe co z tymi mordercami co zabili naszego Kibica.

ZabicRuch 2017-12-05 21:57:49

Torcida zrobcie wkoncu porzadek. Ilez mozna czekac na Wasza odpowiedz. Zostawiliscie 14-18 latkow samych przeciw tej bandzie przestepcow od Latosa. Piekary Gliwice Zory Rybnik - wjedzcie na Bykowina i Kaufhaus i zrobcie im Wolyn. Smierc chorzowskiej kurwie.

Andy 2017-12-05 21:46:41

Sfrustrowani kibice 3ligowca napadaja na kibiców mistrza Polski.

Kibic 2017-12-05 19:20:42

Ja pierd. przecież na Rudzie średnio co godzinę dostaję ktoś po głowie za barwy czy to z jednej czy to z drugiej strony nie wiem z czego ta spina i bez sensowne bicie piany

1910 2017-12-05 17:35:38

Latos, latos wszędzie, oszalało, zwarjowalo moje serce ! Pozdrowienia od K. z Łodzi. Już nie mogę się doczekać kiedy przyjedzie Ruch do nas, przyjedzie Ruch do nas...

Ktos 2017-12-05 06:26:37

Obiektywny Ty sobie chyba jaja robisz takimi wpisami. Zwłaszcza gornik w przewadze nie atakuje-ale się uśmiałem. Wigilia wkrótce a nie prima aprilis

obiektywny 2017-12-05 05:51:08

Górnik i Gieksa zawsze honorowo, nigdy w przewadze, a ruch? Drugi raz z rzędu biją jednego w dziesięciu-to skandal, żenada i demonstracja słabości kibiców klubu z Chorzowa.