mamed

Khalidov obwinia kibiców Legii

Piro Shop
Komentarze (13) 2017-12-04

Mamed Khalidov udzielił wywiadu dla rosyjskiego dziennika „Sport Express”. Po kontrowersyjnej decyzji sędziów, którzy orzekli jednogłośnie wygraną zawodnika podczas gali KSW 39, rozległy się gwizdy. Khalidov obwinia za całą akcję… kibiców Legii.

 

Zawodnika spotkała niemiła niespodzianka, gdy miał udzielić wywiadu w oktagonie Mateuszowi Borkowi. Z trybun rozległy się gwizdy, a Khalidov szybko zakończył wywiad i udał się do szatni. W wywiadzie dla rosyjskiego dziennika powiedział:

 

„Jest teraz taka sytuacja w Europie związana z antyislamskimi nastrojami. I okazało się, że na trybunach było kilka tysięcy kiboli.

 

Oni kojarzą się z ruchem narodowców. Umówili się, że niezależnie od tego, co stanie się w oktagonie, będą na mnie gwizdać. Nie wiedziałem o tym przed pojedynkiem. Podczas gali było 56 tysięcy widzów, większość była do mnie pozytywnie nastawiona, ale po walce większość z nich już wyszła. Na Facebooku, gdzie podziękowałem kibicom za wsparcie po walce, dostałem takie wyrazy poparcia, jakich nigdy wcześniej nie dostałem.”

 

fot. lowking.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
krepkrep 2017-12-06 16:13:23

Chalidowski już w latach 90ych kroił szaliki Legionistów. Uznany kibic na Konwiktorskiej.

Ktoś 2017-12-06 10:56:34

Ty to byś sie zesrał ze strachu mi mówiąc w twarz coś,takze sie nie podniecaj tym muslimem

Gutek 2017-12-06 02:13:57

Oj będzie wpierdol haha

DO TRZECIEGO W KOMENTARZACH Paweł 2017-12-05 23:22:12

Jeszcze mu gałę pierdolnij obrońco zwierząt albo na islam przejdź

panketo 2017-12-05 16:14:58

Khalidov: "Po prostu, lekko mówiąc, nie przepadam za Legią. W Warszawie tylko Polonia!"

WuWuA 2017-12-05 11:09:31

gdzie on niby o kibicach Legii wspomina? no chyba ze to tylko fragment ma ktoś może linka do całości ?

Stefan 2017-12-05 09:54:35

Żarty,w sporcie osiągnął już wiele,uznanie i szacunek mu się należy. Oczernianie innych to już przegięcie. Każdy ma prawo do oceny walki i kibicowania komu chce.

DPB 2017-12-05 09:30:00

Ch mu w tą muslimską dupę w pakiecie z jajami plus pociąg towarowy szkła Putin sprawę spier ... jak widać, na pal wyznawców pedomahometa to na nich najlepsze lekarstwo.

Sasiad.. 2017-12-05 07:25:57

A jego zona juz dawno poczula milosc allaha i przeszla na islam bo musiala innego wyjscia nie miala niech wyp..z Polski..

do Pawła 2017-12-05 07:00:06

Powiedz mu to w twarz, internetowy wojowniku.

bolekrolek 2017-12-05 05:54:24

odczepcie się od Chałidowskiego, to rdzenny Polak, tylko ta broda może zmylić