radomiak

Zgoda Legii z Radomiakiem

Piro Shop
Komentarze (24) 2017-11-27

Jak informuje serwis legionisci.com, wczoraj, podczas meczu Radomiaka Radom z Siarką Tarnobrzeg, przybita została zgoda pomiędzy Legią Warszawa a Radomiakiem.

 

Do tej pory kibiców Legii i Radomiaka łączył układ. Kibice tych drużyn w ostatnim czasie bardzo często wspierali się, zarówno podczas meczów w Radomiu i Warszawie, jak i podczas spotkań wyjazdowych tych drużyn.  Po niespełna dwóch latach układ przerodził się w zgodę.

  

Na mecz z Siarką Tarnobrzeg, przybyło blisko 700 fanów warszawskiej Legii. Ultrasi obu ekip, przygotowali wspólną oprawę.

 

fot.radomiak.pl

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
1910 2018-05-16 09:57:43

Co kiepy żal wam dziury ściska ze sie prójecie na necie.Ktory z was chociaz raz byl na Legii pewien zaden.Wiec jesli szanujecie Legie to i szanujcie jej zgody a jak nie to dalej jazda macac sie z Lechem albo sledziem.

KS Gliwice 2017-12-01 06:47:32

My mamy najlepsze zgody gieksa dari i Wasyl policja komendant Wisłoka Ahmed row Rybnik roman z palowic uwielbiam ich kutafony i smak spermy

songg 2017-11-30 13:01:27

Zgoda do interesow w wiadomym celu Dobry wybor dobry Radomiak konkretna ekipa

SQUADRON (L) 2017-11-29 14:32:26

Na Południu to my jesteśmy najlepszym FC. Gonimy goroli z sosnowca i wjeżdżamy im na osiedla. Squadron & Radomiak & Pogoń !

decyzyjnyZS 2017-11-29 06:02:47

"w Sosno wciąż bez zmiany, radomiak zawsze jebany! My jesteśmy najlepszym FC Legii, a specjlaność radomiaka to szybkie biegi! My jesteśmy najlepsi na połodniu, a zgoda z radomiakiem padnie już w grudniu popołudniu." Lolololo

Kiler 2017-11-28 22:16:28

Dobra dzieci. Podszyliscie się pod kibiców Legii, Zagłębia, Radomiaka i Olimpii. To co tu wypisujecie o jebaniu, to wasze niespełnione marzenia. Jest wzajemny szacunek, ale co wy możecie o tym wiedzieć, jak wy znacie życie tylko z gier. Mniej grania, więcej wyjazdów, tego wam życzę, mimo głupot które tu napisaliście. Kogoś boli ta zgoda? Widocznie ma boleć.

Aka7 2017-11-28 20:01:37

W Radomiu również bez zmiany, elbląg i sosnowiec zawsze jebany!

DoZo 2017-11-28 10:17:40

Znam wielu HOOl'sów z FC (L) Południe. Są bardzo konkretni i jeżdżą wszędzie i zawsze się biją z każdym. Najbardziej gonią GTS Wisłę w Małopolsce.

DZ 2017-11-28 07:59:41

Gdyby (podszywający się pod?) FC (L) PŁD jeździ(ł) na wyjazdy w ostatnich latach, to powinien wiedzieć, że RR kilkukrotnie nadstawiał za nas karku, więc odstawiam, że to ... troll np. z 'eRTeeSu'.

KS Gliwice 2017-11-27 22:12:02

legła&pogoń to była zgoda...radomiak co to jest ? gang motocyklowy w lizingu na żużel ?

Stefan 2017-11-27 21:17:42

Zgoda jest Zgodą i Szacunek się należy.

Wast 2017-11-27 16:28:33

Do FC L Poludnie-oj wiesku wiesku. Wiecej zycia a mniej farmazonow z internetu cipko.

Oko 2017-11-27 16:24:43

Może Jeszcze sobie przyklepcie zgodę z bambrami z Chełmży, przecież to dobry fc

FC (L) Południe 2017-11-27 16:03:12

Byłem na ponad 70ciu wyjazdach krajowych naszej Legiunii i na 16 wyjazdach zagranicznych. Wszyscy z naszego FC Południe ubolewamy nad zawiązaniem tej narkotycznej zgody. A ty Wast jesteś chyba jakąś początkującą nieopierzoną cipką skoro o niczym nie wiesz.

Wast 2017-11-27 14:53:58

FC L POLUDNIE-zwykly paziu jestes ktory L widzial w TV

Warszawiak1911 2017-11-27 14:46:25

Wieśniaków ciągnie do siebie

FC (L) Południe 2017-11-27 13:50:34

Szkoda że nasza Legiunia już tak niziutko upadła, żeby robić sobie zgody z kimś tak słabiutkim jak Radomiak.

PasY 2017-11-27 10:07:12

a ponoc legia nigdy nie wchodzi do tej samej rzeki juz lata temu była zgoda pomiedzy radomiakiem a 7egia

Ktoś 2017-11-27 09:46:53

A co to ten Elbąk jakaś wioska zajebana dechami? A sosnowiec to juz gówno

BładomiakBladom 2017-11-27 09:39:13

Widze Legia z kamieniarzami zgode przybila heh

Radomiak 2017-11-27 09:22:51

Szczekac sosnowieckie psy

Sosnowiec&Elbląg 2017-11-27 09:13:28

Jebac radomiaka.

Kinio 2017-11-27 09:09:57

Do antyrks-jestes zwyklym pawiem nic nie znaczącym.

Antyrks 2017-11-27 09:03:42

W Elblagu i Sosnowcu bez zmiany radomiak zawsze jebany....