acab

Areszt dla kibiców Olimpii

Piro Shop
Komentarze (17) 2017-11-07

W sobotę na drodze S7 zatrzymano trzech kibiców Olimpii Elbląg i postawiono im zarzuty usiłowania pobicia. Dwóch z nich trafiło decyzją sądu do aresztu. Według policji usiłowali oni zakłócić przejazd kibiców Stomilu Olsztyn.

 

 

Policjanci patrolujący przejazd kibiców Stomilu, zauważyli około godz. 3:00 w okolicach Nidzicy kilka samochodów osobowych, których kierowcy usiłowali zatrzymać autokar z kibicami z Olsztyna. Zajeżdzające drogę samochody sprawiły, że autokar się zatrzymał i kibice Olimpii wysypali się z aut w celu konfrontacji z ekipą Stomilu. Widząc nadjeżdżające policyjne wahadło, Olimpia wsiada do samochów i odjeżdża.

 

 

Zatrzymane zostało jedno z aut, w którym znaleziono m.in. 2 gramy marihuany, młotki, noże sprężynowe i pałkę teleskopową. Kierowca i pasażerowie usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków, natomiast 30-letniemu kierowcy samochodu dodatkowo przedstawiono zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej i jazdę pod wpływem narkotyków.

 

 

Na podstawie zgromadzonego materiału prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o tymczasowy areszt. Do wniosku przychylił się sąd i wydał postanowienie o trzymiesięcznym areszcie. Za usiłowanie udziału w bójce lub pobiciu kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Oks BKS zks 2017-11-16 14:51:42

Pierdo.locie głupoty kto był ten wie jak było Olimpia banda pajacow

Mylfo 2017-11-13 10:25:16

Z tego co wiadomo Stomil Olsztyn bil kibicow ruskiego szachtiora w Zabrzu ale ich to każdy bije od hutnika i górala żywiec po Bełchatów

kolo 2017-11-09 20:55:42

Stomil zawsze wychodzi ciecie. Wiedzieliście, że walka będzie przy psach i my się z tym liczyliśmy, a wy jak zwykle pełne gacie i zawijka do aut. I nie pitolcie głupot

1312 2017-11-09 14:22:52

Co za czasy.. sanki za pokazówke. Teraz to juz tylko gorzej bedzie..

do bolo 2 2017-11-09 08:47:47

Stomil Olsztyn Kraina Tysiaca Baśni!!!

mama 2017-11-09 08:42:06

wy już WSZYSTKIE pajace nie potraficie bić się na gołe łapy - żałość

Bolo 2017-11-08 18:57:28

Stomilowcy trzeba bylo wysiasc do O.E a nie walicie fasolki. Olimpia was zatrzymuje furami przy psach i zero waszej reakcji.Jak dlamnie wasza porazka.

ns 2017-11-08 18:46:22

Niech się chlopaki cieszą że tak to się dla nich skończyło,bo gdyby udało się wysiąść z tego autokaru to trafiliby w inne miejsce na dłużej niż trzy miesiące

Warmiak 2017-11-08 14:34:05

Desperacka akcja na ostatni wyjazd w rundzie. Dogadajcie sie pod moragiem na sprawdzian bez koalicji i wtedy bedzie wszystko jasne.

Stara Lechia 2017-11-08 13:24:01

Jak zwykle po spotkaniu ze stomilem ktoś ma sanki Teraz gumiaki nic nie komentują Niech skomentuje ten z rodziny "BOREWICZA" co u nich w ekipie biega i obstawe załatwia

ja 2017-11-08 11:06:59

zwykła PRL-ska pokazówka!!! Skandal... widać komuna nie zginęła!!!

50 2017-11-08 11:02:58

olimpia bez legi nic nie znaczycie!!!!

Minik 2017-11-08 11:02:27

"...znaleziono m.in. 2 gramy marihuany, młotki, noże sprężynowe i pałkę teleskopową..."-honorowy bandytyzm, nie ma co.A teraz róbcie paczki dla dzieci z domów dziecka i wspierajcie kresowian, może społeczeństwo zapomni...

Stefan 2017-11-08 10:47:37

Olimpia władcy na Warmii i Mazurach.

Oyama 2017-11-08 07:24:23

Żule i tyfusy. Sportowy Tryb Życia, a nie syf w organizm i zgrywanie chojraka. Bez dragów zesrałby się ze strachu, a na macie czy ringu by się sierotki popłakały...Tfu!

Poznaniak 2017-11-08 07:12:02

za co te sankcje dostal to jest jakas masakra anty milicja